Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...

Oj nie przesadzajcie. Platforma może okazać się być bardzo ciekawą alternatywą dla Steama, GoGa oraz wszystkich innych serwisów oferujących gry w elektronicznej dystrybucji. Pozytywnie nastraja też fakt, że w Polsce ma już sporą konkurencje w postaci Muve Digital (kilka dni temu był Deus Ex: Human Revolution za 15zł...) oraz odpowiedniku ze sklepu gram.pl, więc będą się musieli starać. Problemem jest tylko ta mała liczba gier w ofercie, ale za to mają też kilka indyków dostępnych dotychczas tylko przez zagraniczne serwisy. No cóż, ja jestem dobrej myśli.

Link to post
Share on other sites

Teraz cena Wiedźmina jest już wyższa ale w dniu startu strony była 29.99zł i nie powiesz mi że to nie była świetna okazja ;) Za tyle to nawet używki nie kupi.

 

Wiadomo nie wszystko się opłaca kupować ale zdarzają się nieraz ciekawe promocje jak choćby wspomniana wyżej

Giana Sisters: Twisted Dreams, za 29.99zł gdzie na steamie gra stoi 14.99€ czyli sporo wyżej niż u nich. Na CDP mamy wersję bez DRM i z polskimi napisami :)

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Wkurzyłem się na maxa, wchodze na cdp.pl z myślą że będe mógł pobrać Giana Sisters, bo dzisiaj miała być premiera. Patrze a tu przesunięta na 15.11 :[ Bez jaj, jakbym wiedział że tak będzie to kupiłbym w dniu premiery na steamie lub na gogu i do tego czasu przeszedł co najmniej raz. :/ Kupiłem w preorderze ponad tydzień temu bo cena była atrakcyjna i czekałem zniecierpliwościa na premierę a tu taki zonk :x

Link to post
Share on other sites

Dobra, dobra chciałem im dać szanse. Ale jak tak dalej tak będzie to wyglądać to leje na ich polskie wersje i całe cdp.pl. Wole kupić angielską na steamie w dniu premiery. Skusiła mnie cena bo była i jest nadal atrakcyjna ale takie żonglowanie datą premiery jest nie fair. :/

Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...