Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć

 

Wiecie jaki to może być model słuchawek?

 

http://imageshack.us/a/img600/3668/beztytuulsv.png

 

Dość ciekawie się prezentują a jestem ciekaw co w sobie kryją. Dodam że te słuchawki były użyte na World Championship 2012 w grze League of Legends również "wujek" Google nic nie pomógł.

Link to post
Share on other sites

Typowy sprzęt, że tak napiszę nieładnie dla frajerów, bez urazy , aczkolwiek mogą być wygodne. Natomiast dokładnego, naturalnego dźwięku bym nie oczekiwał.

Dodam że te słuchawki były użyte na World Championship 2012

Sponsorzy wiedzą gdzie trzeba nimi się pokazywać.
Link to post
Share on other sites

Typowy sprzęt, że tak napiszę nieładnie dla frajerów, bez urazy , aczkolwiek mogą być wygodne. Natomiast dokładnego, naturalnego dźwięku bym nie oczekiwał.

 

Sponsorzy wiedzą gdzie trzeba nimi się pokazywać.

 

Nie. To nie są żadne "gamingowe słuchawki dla frajerów" i nie zostały wciśnięte przez sponsorów.

 

To są słuchawki lotnicze, których zadaniem jest maksymalne wytłumienie otoczenia, żeby gracze nie słyszeli komentatorów, reakcji tłumu oglądającego gry itp .

 

Raczej nie ma sensu kupowanie takich słuchawek do domu. Zresztą to, że qam1leq nie może tego konkretnego modelu znaleźć jest niejako dowodem na to, że po prostu nikomu nie zależało na reklamowaniu tych słuchawek. To pewnie jakiś lokalny, amerykański model, i to jeden z tańszych. Ale podobne konstrukcje możesz googlować pod hasłem "słuchawki lotnicze".

Edytowane przez SimplyCactus
Link to post
Share on other sites

Ale podobne konstrukcje możesz googlować pod hasłem "słuchawki lotnicze".

 

Fakt o lotniczych nie pomyślałem. Czasem właśnie takie wytłumienie otoczenia my jest potrzebne ale to sporadycznie więc to chyba nie moja półka.

 

Ogólnie to mam w planach kupić jakiś sprzęcik do komputera i tak mnie zainteresowały. Coś czuję że tego modelu pewnie w Polsce nie zdobędę. Popatrzyłem poszukałem i znalazłem coś takiego Saitek Pro Flight HS PH09. Już mniejsza w co wyposażyli/wpisali producenci tylko jak stoi z proporcją cena-jakość?

Edytowane przez qam1leq
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...