Skocz do zawartości

Link4 OC - warto?


Recommended Posts

Chciałem zebrać jakieś opinie o firmie. No i co ważniejsze, czemu na ich stronie nie mogę wyliczyć tego OC - nie mogę przejsć do kolejnej strony formularza, bo "myśli" w nieskończoność. Też macie problem z tą stroną? Dodam, że pół roku temu też nie udało mi się skończyć obliczania wysokości tej składki.

Link to post
Share on other sites

@dominicue

Dzięki na pewno skorzystam, jeśli będę mógł - odnowiła mi się automatycznie polisa i właśnie sprawdzam, czy w ogóle mogę przenieść OC do innej firmy.

 

Ja niestety mam tylko puki co 10% bez zwyżek za wiek i w CUK wyszło ponad 1400 OC za e36 1.9 '99 :/

Chętnie też sprawdziłbym ten Link4 tylko kto wie czemu nie działa ten ich kalkulator :[

 

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

U mnie we wsi najtaniej wychodziło w Interrisk i jak miałem Astrę to właśnie w tej firmie miałem ubezpieczone auto. Za coś do 1300zm3 brat dal w tym roku 426 PLN z NW (396 + 30 PLN). 60% zniżek współwłaściciela. Zdrożało coś... ro kemu za Astre 1,4 (powyżej 1300cm3) tyle płaciłem. Dojenie kasy i nakręcanie gospodarki kapitalistycznej... ehhh.

Link to post
Share on other sites

Ja tam wolę już teraz sam poświęcić trochę czasu i sobie poprzeliczać, bo jak piszesz nie wszystkie firmy mają umowy z tymi punktami sprzedaży polis. Co do tego uzupełniania kwitu to np. w sytuacji kiedy chcę skorzystać z prawa do przeniesienia się do innej firmy po przykładowo jakimś miesiącu to nikt mi nie broni wpisać zniżki z tej umowy. Tak po 10 przenosinach :P mam 100% zniżek i jeżdżę za friko %-)

Edytowane przez d i l
Link to post
Share on other sites

Ja tam wolę już teraz sam poświęcić trochę czasu i sobie poprzeliczać, bo jak piszesz nie wszystkie firmy mają umowy z tymi punktami sprzedaży polis. Co do tego uzupełniania kwitu to np. w sytuacji kiedy chcę skorzystać z prawa do przeniesienia się do innej firmy po przykładowo jakimś miesiącu to nikt mi nie broni wpisać zniżki z tej umowy. Tak po 10 przenosinach :P mam 100% zniżek i jeżdżę za friko %-)

\

 

Slaby Trolling, ja sie przenosze dalej i mam 1000% znizek, czyli jeszcze oni mi placa za to ze mnie ubezpieczaja ! :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...