Skocz do zawartości

Dobry program do nauki języka angielskiego i (najlepiej) rosyjskiego.


Glider

Recommended Posts

Witam!

 

Poszukuję dobrego programu komputerowego (ewentualnie podręcznika) do uczenia się powyższych języków! Jestem obecnie na studiach, poziom podręcznika: A2/B1 - angielski. Rosyjskiego uczyłem się w technikum - obecnie mam rok przerwy, ale nie chcę go zapominać - szczególnie, że może się przydać, gdyż mieszkam na "ścianie wschodniej". Na uczelni mamy 1,5h tygodniowo. Najlepsze jest to, że można się zdrowo porelaczyć - ba, zaliczyć dobrze test (który jest z książki i do którego są wcześniej odpowiedzi) i nic nie umieć. Głównie chciałbym skoncentrować się na praktyce! Normalne sytuacje i rozmówki - słowa, które mogą się przydać - tak aby można było normalnie porozumieć! Przy okazji chciałbym się nauczyć poprawnie pisać po angielsku (i rosyjsku - cyrlicę znam). Na początek wystarczy poziom przygotowania do matury (listy, ogłoszenia itp). Poziom nauki - najlepiej nie niższy niż podałem na wstępie. Wiedzę zastosuję podczas wypadów (np. rowerem - czy innym pojazdem) do innych krajów i rozmowy z ciekawymi cudzoziemcami. A w przyszłości - kto wie? - może również zawodowo?

Link to post
Share on other sites

do angielskiego fallout 1 i 2 w oryginale, słownik na kolana i jedziemy, zanim skończysz obie gry będziesz już nieźle śmigał z czytaniem

potem przyjdzie czas na oglądanie seriali/filmów w oryginale, bez napisów, żeby się osłuchać, ewentualnie gra w tytuły z pełnym voice over'em jak seria Deus Ex

Link to post
Share on other sites
  • 4 lata później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...