Skocz do zawartości

Recommended Posts

Podłącze się pod temat.

 

Czy Razer DA 3.5G jest wart uwagi i godny polecenia ?

 

Korzystałem z wcześniejszej wersji DA przez dłuższy czas, niestety padł mi prawy przycisk myszy zaraz po gwarancji. Potem nie miałem potrzeby korzystania z jakiejś mega wypasionej myszki i kopiłem A4techa 747 bodajże.

Niestety ta też coś zaczęła szwankować i zastanawiam się nad jakaś fajna myszka za jakieś max 120zl.

 

Ktoś na forum sprzedaje właśnie za tyle DA 3.5G i się zastanawiam bo z wcześniejszej wersji byłem zadowolony, świetnie leżała w dłoni (mam duże łapy :P), bardzo dobrze się na niej grało etc.

 

Ale tak czytam i polecacie tego G400v2.. Z tego co widziałem to jest chyba następca MX518. Na tej tez grałem, u kumpla, i tez była całkiem wygodna, kumpel jest zadowolony...a cena nowej g400v2 tez oscyluje chyba w granicach 120zł..

 

Co byście doradzili ? Razer czy ten Logitech ?

Link to post
Share on other sites

Mam tą i tą... obydwie są genialne pod względem precyzji ale... bierz g400v2, cena/wydajność wygrywa, z resztą jest też wygodniejsza i bardziej "przemyślana" w budowie.

Jak ktoś nie przestawił odświeżania z 500Hz na 1000Hz i gra w FPSy na 5000dpi to może i faktycznie zobaczy różnicę. Jak dla mnie strzelanki są niegrywalne przy DPI większym niż 2000.

Po między 500, a 1000hz nie ma różnicy jeśli chodzi o precyzję, 1000hz bardziej obciąża port usb i procesor, zaleca się używanie 500hz. 5000dpi to jest głupota :wariat:
Link to post
Share on other sites

a co z jakością wykonania ? Podobno g400 jest gorszej jakosci niz razer, lipny plastik etc...i ze jak brac logitecha to tylko g500

Gdzie wyczytałeś takie bzdury? To razer ma problemy z jakością wykonania, boczny plastik pod kciukiem jest ślizgi (chociaż dla mnie to nie była wada),

a problem z dwuklikiem (czyli to, co Tobie się z nią stało) i scrollem wręcz prześladują ten model. Byłem bardzo zaskoczony jakością g400v2, bo pomimo niższej ceny jest to sprzęt lepiej wykonany.

Ale jeśli byłeś zadowolony z DA to możesz brać 3.5G (ja bym już jej nie kupił po przesiadce na g400v2) pomimo innego sensora mysz ma identyczny feeling i precyzję, pamiętaj tylko, że laserowy sensor w 3.5G wariuje na qck i może tak się dziać na innych miękkich podkładkach.

Link to post
Share on other sites

hm...ja cały czas gram na qcku :P

nowy DA na pewno wariuje na tej podkladce ? To teraz mi wbiles klina ^^

 

A zrobmy inaczej...

 

Moge max wydac 120zl na gryzonia. Poza tymi dwoma coś jeszcze mógłbys polecic ?

 

Mam dużą dłoń, DA i MX518 dobrze sie trzyma i są dla mnie wygodne wiec szukałbym czegos podobnego kształtem.

 

Any ideas ?

Link to post
Share on other sites

Na Qck to każdy laser może wariować (ale nie musi), g500, xai, sensei, g9x to adns-9500 czyli laser, więc ciężko o dobrego optyka, szczególnie w tej cenie :P

Dla mnie sprawa jest jasna, ale nie wiem dlaczego nie chcesz g400v2, skoro mx518 leży Ci dobrze, a te myszy mają IDENTYCZNY kształt.

Link to post
Share on other sites

To bierz tego g400v2, bo mnie już denerwujesz :P , to najlepsza mycha w tej cenie. Kogo jak kogo, ale mnie to masz się słuchać :P, bo wiem co piszę. Na jednej i drugiej grałem w cs'y, lole i nic lepszego nie znajdziesz.

Ja też miałem wątpliwości, ale jak się lepiej zgłębi temat to problem z niezdecydowaniem znika :)

Będziesz zadowolony, masz na to moje słowo :menda:

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...