Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam chciałbym zakupić nową myszkę, najlepiej od razera ponieważ żadenj innej firmie już nie ufam ;). Najchętniej chciałbym żeby w środku były jakieś darmo kody do lola, ponieważ w gram w lola a poprzednia myszka mnie tym miło zaskoczyła więc jakie myszki polecacie ? Myślałem nad Razer Naga tylko nie wiem który model wybrać : D

Link to post
Share on other sites

Powtórzę chociaż już mi się znudziło, zdecydowana większość myszek razer'a jest słaba, a w kategorii cena/jakość leży i kwiczy.

Wszystkie myszy razer'a do MMO mają beznadziejne sensory, które montuje się w najtańszych myszkach, naga nie jest wyjątkiem.

Jak chcesz razer'a to weź deathadder'a, obecnie jedyna porządna mysz tego producenta, resztę sobie odpuść.

Z drugiej strony do lola/mmo wystarczy właśnie mysz ze słabym sensorem (nie to co FPS), więc jeśli nie masz co z kasą robić to możesz kupić nagę wyrzucając kasę w błoto.

Link to post
Share on other sites

Rozbierałem, ale deathadder'a :P Wątpię, żeby ktoś to robił z rat'em, poszukaj w google, może coś będzie...

Najlepiej oddaj na gwarancję o ile ją masz, prawda jest taka, że wszystkie rat'y to też badziew, który powinien kosztować góra 50zł.

 

To akurat prawda na gwarancje mi się oddać nie opłaca bo za te wszystkie koszty przesyłki to sobie mogę kupić nową dobrą myszkę : D

 

A może znacie jakąś myszkę uniwersalną do MMO i strzelanek.

Link to post
Share on other sites

To akurat prawda na gwarancje mi się oddać nie opłaca bo za te wszystkie koszty przesyłki to sobie mogę kupić nową dobrą myszkę : D

 

A może znacie jakąś myszkę uniwersalną do MMO i strzelanek.

 

Jak masz to oddaj na gwarancję, na takim agito/morele raczej nie płacisz za przesyłkę. Możesz też zapytać, czy nie oddadzą gotówki, przy odrobinie szczęścia ją dostaniesz. W najgorszym wypadku myszka wróci do Ciebie nie naprawiona z powodu "uszkodzenia mechanicznego".
Link to post
Share on other sites

Co do Logitech G700 to jestem zadowolony, choć myszka jest nieco zbyt wysoka i ciężka, ale wyprofilowanie na kciuk i rozmieszczenie klawiszy jest super. Oprogramowanie jest dosyć przeciętne. Generalnie 4+/5. Ogólnie świetnie leży w dłoni.

 

P.S. Radzę w przypadku G700 wyjąć baterię i grać na kablu - podobno bez baterii jest lżejsza od G600.

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o dpi to wygrywa g700

Więcej nie znaczy lepiej.

G700 to najlepsza... wróć, jedyna dobra mysz do gry bez kabla, oczywiście gry w FPS bez kabla to nie polecam.

w przypadku G700 wyjąć baterię i grać na kablu

W takim razie po co ma wydawać tyle kasy, skoro za 150zł ma równie dobrego g400v2.
Link to post
Share on other sites

Ja posiadam G700 już od jakiegoś czasu i jestem naprawdę zadowolony.

Jedyne co mi w tej myszce przeszkadza to kabel, jak dla mnie jest strasznie niewygodny, zbyt sztywny.

 

I dlaczego nie grać w FPSy bez kabla ? Ja gram tak nonstop w np. Tribes: Ascend i nie zauważyłem żadnej różnicy w czasie gry w trybie przewodowym i bezprzewodowym.

Link to post
Share on other sites

I dlaczego nie grać w FPSy bez kabla ? Ja gram tak nonstop w np. Tribes: Ascend i nie zauważyłem żadnej różnicy w czasie gry w trybie przewodowym i bezprzewodowym.

Niektórzy widzą różnicę niektórzy nie, podobnie jak jedni piszą, że nie ma różnicy (a JEST),pomiędzy 60hz, a 120hz albo nie widzą różnicy pomiędzy myszką za 20zł (rat'y), a dobrą mychą (np. xai) :P

Zależy to też od gry i twoich ustawień, jeśli grałbyś w cs'a/quake'a przy 35-40cm/360 to różnica na pewno by była :D

g400v2 nie ma tylu przycisków, które ja z pewnością wykorzystam w g700

To bierz g700, na bank będziesz zadowolony.
Link to post
Share on other sites

Ja grając na G700 z kablem i bez kabla widziałem różnicę gołym okiem, w trybie bezprzewodowym było znacznie gorzej, nie dałem rady spokojnie grać w Call of Duty i od tego czasu gram tylko na kablu. (mimo, że paradoksalnie mógłbym równie dobrze od razu kupić myszkę przewodową) Wiem, że to osobiste odczucia, ale naprawdę aż nie chcę mi się wierzyć, ze ktoś mógłby nie zauważyć różnicy, no ale jeśli, to dobrze dla niego ;)

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś nie przestawił odświeżania z 500Hz na 1000Hz i gra w FPSy na 5000dpi to może i faktycznie zobaczy różnicę.

Jak dla mnie strzelanki są niegrywalne przy DPI większym niż 2000.

 

Ja próbowałem wszystkiego, przy czym w FPS gram między 800-1200 dpi, zmieniałem na 500Hz, 1000Hz, 250Hz i zawsze w trybie bezprzewodowym było widocznie gorzej.

 

Zgodzę się, że powyzej 2000dpi to trzeba mieć niezły refleks, super koordyancję ruchową i niesamowicie czułe, wyćwiczone palce :D np. nie wyobrażam sobie kogoś grającego na serwie w CoDa z 8200dpi :D

Edytowane przez Damian555666777
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...