Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: drugi komputer carnivor


Recommended Posts

Sam jestem ciekawy, jak wypadnie Phenom II X3 w testach, bo zamierzam niedługo zmienić procesor i mobo - myślałem o Intelu, ale może zmienię zdanie :)

 

Bo na PCLabie to ten X3 wypadł podejrzanie dobrze - czasem lepiej niż Phenom II 940 :D

Link to post
Share on other sites

Sam jestem ciekawy, jak wypadnie Phenom II X3 w testach, bo zamierzam niedługo zmienić procesor i mobo - myślałem o Intelu, ale może zmienię zdanie :)

 

Bo na PCLabie to ten X3 wypadł podejrzanie dobrze - czasem lepiej niż Phenom II 940 :D

Taki duży facet, a w bajki wierzy...

 

Natomiast zastanawiam się gdzie jest ten artykuł o sprzęcie carnivora... Pies go pewnie zjadł...

Link to post
Share on other sites

Jaki Intel? Bo chyba nie procesory z serii Q9xxx? Procesory oferują podobną wydajność, natomiast co do samych testów, ja wolę testować osobiście bo dzięki testom na różnych portalach internetowych dobrze nigdy nie wychodziłem, a że przed zakupem mam możliwość przetestowania niektórych podzespołów u znajomego właściciela sklepu z mojego miasta, to testuję na własną rękę i powiem Ci, że w 65% wszystkie te testy są gów...o warte :D Lepiej jest samemu się przekonać niż wierzyć komuś. To tak samo jak z pracą, wszędzie dobrze płacą gdzie nas nie ma, a jak już tam pracujemy okazuje się co innego :)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie to interesuje mnie E8400 vs X3 720, bo niedługo zmieniam płytę i procesor i się zastanawiam pomiędzy tymi dwoma.

 

No i czy XP Pro 32-bit obsłuży 3 rdzenie?

Obsłuży, a dlaczego miałby nie obsłużyć :D Nie ma z tym zadnych problemów. X3 720 prezentuje trochę wyższy poziom od tego E8400, widziałem gdzieś pierwszą mini-recenzję, na overclocking.net bodajże no i fakt z posiadania dodatkowego rdzenia. Jeżeli o mnie chodzi nie ma sensu pchać się już w dwa rdzenie...

Link to post
Share on other sites

Może załóżcie sobie nowy temat o tym który procesor lepszy i gdzie są wiarygodne wyniki, a nie offtopujcie w tym temacie :!:

 

Może Carnivor wie coś od redakcji kiedy będzie relacja ??? Bo chyba rzeczywiście będziemy czekać kolejne trzy tygodnie na to :D

Link to post
Share on other sites

Może Carnivor wie coś od redakcji kiedy będzie relacja ??? Bo chyba rzeczywiście będziemy czekać kolejne trzy tygodnie na to :D

Niestety nie wiem :) Sam też czekam bo jestem ciekawy jak ten artykuł będzie zrobiony i jak będzie wyglądał filmik z modernizacji...

Link to post
Share on other sites

Może załóżcie sobie nowy temat o tym który procesor lepszy i gdzie są wiarygodne wyniki, a nie offtopujcie w tym temacie :!:

 

Może Carnivor wie coś od redakcji kiedy będzie relacja ??? Bo chyba rzeczywiście będziemy czekać kolejne trzy tygodnie na to :D

A Ty kto? Moderator? Jak widzisz, ani widu, ani słychu o zestawie Carnivora, więc dyskutujemy na inny temat, nikt ci nie każe tego czytać.

Link to post
Share on other sites

Może załóżcie sobie nowy temat o tym który procesor lepszy i gdzie są wiarygodne wyniki, a nie offtopujcie w tym temacie :!:

 

Może Carnivor wie coś od redakcji kiedy będzie relacja ??? Bo chyba rzeczywiście będziemy czekać kolejne trzy tygodnie na to :D

A Ty kto? Moderator? Jak widzisz, ani widu, ani słychu o zestawie Carnivora, więc dyskutujemy na inny temat, nikt ci nie każe tego czytać.

A Ty to kto, dziecko? Wystarczy przeczytać nazwę tego tematu aby się domyślić, że jednak w błędnym miejscu dyskutujecie o nim. Wystarczy tutaj odrobina logicznego myślenia...

 

Swoją drogą wiele osób chce przeczytać artykuł... Niech redakcja nie zasypia...

Link to post
Share on other sites

Dzięki haczyk, to samo chciałem napisać :)

Co do offtopujących userów, moderatorem nie jestem, ale A.Michalski jest, więc mogę go prosić o interwencję. Po prostu to nie jest miejsce na dyskusje, który test wiarygodny i czy lepsze trzy rdzenie AMD czy dwa Intela.

 

Jak na razie dodali artykuł o 'nowej' karcie graficznej, może jeszcze w lutym zobaczymy ten artykuł :D

Link to post
Share on other sites

Może załóżcie sobie nowy temat o tym który procesor lepszy i gdzie są wiarygodne wyniki, a nie offtopujcie w tym temacie :!:

 

Może Carnivor wie coś od redakcji kiedy będzie relacja ??? Bo chyba rzeczywiście będziemy czekać kolejne trzy tygodnie na to :D

A Ty kto? Moderator? Jak widzisz, ani widu, ani słychu o zestawie Carnivora, więc dyskutujemy na inny temat, nikt ci nie każe tego czytać.

A Ty to kto, dziecko? Wystarczy przeczytać nazwę tego tematu aby się domyślić, że jednak w błędnym miejscu dyskutujecie o nim. Wystarczy tutaj odrobina logicznego myślenia...

 

Swoją drogą wiele osób chce przeczytać artykuł... Niech redakcja nie zasypia...

Starsze dziecko od Ciebie. I nie bądź taki do przodu bo ci tyłu zabraknie.
Link to post
Share on other sites

Budują napięcie. Może będzie w sobotę z okazji walentynek. Sam czekam na artykuł i kolejną osobę, która doczeka modernizacji.

W sobote to załoga redakcji będzie zajęta obchodzeniem walentynek ze swoimi partnerami... Ja stawiam na poniedziałek :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...