Skocz do zawartości

Konkurs na frazpc


Recommended Posts

Ktos z was bral udzial w konkursie na frazie? Dotyczyl on zlozenia najwydajniejszego zestawu (3dmark 11, superPI, pcmark 7) do 2500 zł w esc.pl

Powiem wam, ze dawno sie tak nie bawilem. ludzie proponowali na prawde ciekawe zestawy. czekam teraz z niecierpliwoscia na wyniki.

I tu wlasnie benchmark moglby kiedys zrobic cos podobnego, bo ostatnio troche bida z konkursami u nas.

wynikow z USB nie mozemy sie doczekac, a cala reszta konkursow to troche kpina.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jak zwykle zreszta. konkursy na bench~ wogole sa jakies takie nie uczciwe.

 

powinno byc poprostu losowanie albo czytelnicy powinni decydowac w formie glosowania.

 

bo co to za uczciwosc jak trzech czy czterech redaktorow decyduje czy cos zasluguje na nagrode czy nie kiedy np. dwoch z nich wg mnie to idioci.

Link to post
Share on other sites

na frazie albo purepc byl kiedys konkurs w identycznej formie. w sumie fajna zabawa. be quiet ostatnio sporo sponsoruje ;).

szkoda ze benchmark nie robi takiego konkursu. od razu by im liczba odslon wzrosla, a chyba na tym im bardzo zalezy.

 

http://www.frazpc.pl/aktualnosci/922243,Zestawy_komputerowe_-_oto_szczesliwa_dziesiatka.html poprostu smiech na sali... moj zestaw powinien byc conajmniej drugi. grafe nawet dalem mocniejsza niz w 1 zestawie. no ale przeciez lepiej wspierac swoich niz kogos z konkurencyjnego forum.

Link to post
Share on other sites

Ja biore udział w innym konkursie: http://pcfoster.pl/k...e-quiet-53.html

 

pytania konkursowe beda wrzucac na tej stronie czy gdzies w artykulach wplataja?

 

i czy pytania, ktore tam sa, sa aktualne na teraz, czy to jeszcze stare? niby teraz walczy sie o 5 nagrode... wez wyjasnij o co chodzi :D

Link to post
Share on other sites

nie mogą robić loteri panowie bo wtedy się już buli duże duże pieniądze w urzędzie skarbowym, robienie losowan i wygranej w formie loteri to inna bajka, a taka formu konkursu nie naraża firmy na dodatkowe koszty :) dlatego te konkursy są w tej formie wiem bo moja firma robiła tak samo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...