Skocz do zawartości

Borderlands 2 niski framerate


Recommended Posts

Nie jestem pewien czy to przez physX, bo jak wcześniej ktoś pisał bez niego jest tak samo. Czasem wiele się dzieje plus dużo wody i odłamków, a gra chodzi dobrze. A czasem jest pusto i... spadek fps. Ogólnie wyłączenie vsync i ustawienie na unlimited fps trochę poprawiło sprawę.

Link to post
Share on other sites

Nie jestem pewien czy to przez physX, bo jak wcześniej ktoś pisał bez niego jest tak samo. Czasem wiele się dzieje plus dużo wody i odłamków, a gra chodzi dobrze. A czasem jest pusto i... spadek fps. Ogólnie wyłączenie vsync i ustawienie na unlimited fps trochę poprawiło sprawę.

 

na Twoim 660Ti jest to samo? :o gearbox oszalał. przynajmniej mam pewność że to nie mój 560ti wymięka

 

to pięknie spierniczyli optymalizacje jak na takim smoku jak 660ti też muli

 

teraz pół żartem, spece nvidii od marketingu zrobili sobie kupe do buzi tym samym, nie dość że sponsorowali tę grę to na ich topowych modelach źle działa, a może by chcieli żeby od razu ludzie kupowali GTX 680 w SLI:)

Link to post
Share on other sites

mam 8 poziom i nie znalazlem jeszcze ani jednej snajperki procz tej ktora dostalem na poczatku do bohatera

Spokojnie, dalej jest lepiej. Początek trochę mnie rozczarował, ale obecnie (25. poziom bohatera) jest już dużo przyjemniej jeśli chodzi o narzędzia do eksterminacji. Gadające bronie rządzą :] Jeśli chodzi o spadki płynności, to u mnie zdarzają się niezbyt często, a jak już to o dziwo nie podczas większych zadym, a najczęściej w szczerym polu :/

Link to post
Share on other sites

No słyszałem o tych problemach ale ja (20 lvl obecnie) nic takiego nie uświadczam... Wszystko na max, łącznie z physix. Gra nigdy nie spada poniżej 60fps.

 

noo przy GTX 680 to by było raczej dziwne gdyby spadał framerate:) aczkolwiek mogli napisać w wymaganiach że zalecana jest karta GTX 680 a nie 560GTX, bo nie każdego stać na takiego smoka graficznego
Link to post
Share on other sites

Tak, ale problem wydaje się jednak bardziej programowy. Ta gra nie ma prawa robić takich dropów nawet na 660ti a tam się trafiają. Dlatego właśnie dziwne że ja tego nie mam.

 

nie no przy i5 podkręconym do 4,5 Ghz, i przy tej grafie słaba optymalizacja gry nie jest widoczna, gorzej na moim 965BE i 560ti, to nie jest słaby sprzęt, bo mało jest gier które robią problemy, a jednak border robi:/ po prostu trzeba mieć sprzęt z najwyższej półki albo się pogodzić z tym że ta gra będzie mulić

 

dziś grałem, i w sumie ani zadymy nie było ani specjalnych efektów, zużycie GPU 44% zużycie CPU 50% i nagle spadek do 26 fps, podczas sprintu w jedną stronę, i w tym dokładnie miejscu cały czas to samo, no i bądź człowieku mądry:)

 

a najlepsze że z tego co pamiętam jedynka miała ten sam problem, też były niezłe lagi, wtedy myślałem że to proca wina, skoro gra czerpała z 1 rdzenia, w porywach lekko z drugiego, ale border 2 elegancko z 4 rdzeni korzysta a problem ten sam

Link to post
Share on other sites

Dobrze wyczyściłeś system ze sterowników z poprzedniej karty? W niektórych lokacjach (dziura z kwasem po Sanktuarium) lekarstwem na frame rate jest ustawienie PhysX na low. Albo masz w opcjach ograniczenie od 22-30 fps (wtedy ustaw unlimited). Jednak zdaje mi się, że to wina sterów, bo mi z PhysX gra mieści się w przedziale 22-50 fps (bez niego od 22 do dużo więcej niż 50), a mam słabszą kartę. Zresztą ta gra lubi sobie przyciąć ;>

Link to post
Share on other sites
  • 5 miesięcy temu...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...