Skocz do zawartości

[MULTI] Borderlands - seria


Recommended Posts

w Borderlands nie powinno się grać samemu bo gra może po prostu znudzić :D

a w porządnej ekipie :D to jest na prawdę zacnie :P

ta gra też ładnie pokazuje że do zabawy nikt nie potrzebuje fotorealistycznej grafiki :D

liczy się fabuła i zabawa :P

 

widzę że mało osób ma tą grę :P

temat stoi :P

Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

http://www.maasoo.net/blog/wp-content/uploads/2013/02/borderlands-logo.png

 

 

 

Jako, że tematy o serii Borderlands są trochę porozrzucane po forum. Postanowiłem zrobić taki zbiorczy temat ogólnie o całej serii. Tym bardziej iż już w tym roku premiera kolejnej części. Akcja będzie rozgrywać się pomiędzy pierwszą a drugą serią.

 

Trochę info

http://www.gram.pl/news/2014/04/09/borderlands-the-pre-sequel-potwierdzone-sa-szczegoly-screeny-i-gameplay.shtml

 

Oraz mały gameplay

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mam obie części w wersji GOTY. Żadnej jeszcze nie skończyłem, pogrywam teraz w dwójkę, a później zabiorę się za dokończenie jedynki - gram w dodatek, The Zombie Island of Dr. Ned i muszę powiedzieć że jeden z lepszych dodatków w jakie kiedykolwiek grałem. A co do nowej części - jestem sceptycznie nastawiony... Wygląda szczerze mówiąc kiepsko i coś mi mówi że będzie niewypał...

Edytowane przez Kacperq
Link to post
Share on other sites

Dlaczego kiepsko? Mechanika identyczna jak w dwójce, nowe rodzaje broni, inna grawitacja. Co najważniejsze dopowiedziana historia Handsome Jacka. Moim zdaniem będzie sporo zabawy. Lepsze to niż kolejne DLC ;) Może w przyszłym roku zapowiedzą 3 :P

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Trójki podobno nie będzie, to jest już pożegnanie z serią. :( Wczoraj wyszła nowa część Headhunter z nr. 5 do B2. A co do Pre-sequela to nie będzie tak duże jak dwójka. Ma być rozmiarów pierwszej części, a może nawet ciut większe.

Link to post
Share on other sites

Dlaczego kiepsko? Mechanika identyczna jak w dwójce, nowe rodzaje broni, inna grawitacja. Co najważniejsze dopowiedziana historia Handsome Jacka. Moim zdaniem będzie sporo zabawy. Lepsze to niż kolejne DLC ;) Może w przyszłym roku zapowiedzą 3 :P

Wygląda jak większe DLC do dwójki. Marzy mi się zobaczyć Borderlands w innych klimatach, najchętniej jakieś lasy lub coś w tym stylu, ale marzenia się nie spełniają ;)

Link to post
Share on other sites

Tak jak napisał @rafal gra będzie mniejsza od dwójki i większa od jedynki. Lepsze to niż kolejne krótkie DLC, w dodatku przybliży dokładniej historię najlepszej postaci w serii :P Moim zdaniem trójka na 99% się ukaże ale dopiero, gdy nowe konsole wyrobią sobie miejsce na rynku. Sami twórcy powiedzieli, że nie wydają tego presequela na PS4 i XONE, bo się nie opłaca ;)

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Problem w tym, że wygląda prawie identycznie jak dwójka, która zresztą jest jedną z moich ulubionych gier (tak jak jedynka), ale chciałoby się coś nowego. W sumie nie bardzo mają co zepsuć, nigdy nie doszukiwałem się w Borderlandsach jakiejś super fabuły, więc powinna być niezła sieka ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...