Skocz do zawartości

Kompatybilność zestawu (+ocena) 2500zł


Recommended Posts

Witam,proszę o ocene zestawu oraz czy wszystko jest ze sobą kompatybilne.

Procesor: Intel Core i7 2600K

Płyta główna: Gigabyte Z68AP-D3

RAM: 16GB Corsair DDR3 (puźniej rozbudowa do 32)

HDD: Western Digital Caviar Blue 3.5 500GB SATA III

Obudowa: Silentium PC Brutus 410

Napęd: Asus Drive DVD

Zasilacz: XFX Core 550W(P1-550S-XXB9)

 

Kary graficznej puki co brak posiedze trochę na zintegrowanej,a potem wymienie na jakąś porządną chwilowo nie mam tyle kasy,wolałem wybrać bardzo mocny procesor kosztem karty;P

PS. Komputer do grafiki 3D (3dsMax,After Effects,Photoshop) no i gier:)

 

No i może mi ktoś mniejwięcej wytłumaczyć,jak uruchomić tą karte zintegrowaną? Czy na morele.net oni mogą ją uruchomić przy składaniu komputera? (jest taka opcja,albo coś?)

Edytowane przez xKacp3R
Link to post
Share on other sites

Kolego, do grafiki najważneijszy jest procek, mocna karta i mobo (płyta główna). Dysk który zapodałeś wymieniłbym na Blue / Black, ja niestety zamawiając przez sklep "prawdziwy" nei internetowy zamówiłem przez pomyłkę green'a i nie narzekam, aczkolwiek wolałbym mocniejszy dysk.

 

Zastanów się, czy nie lepiej zakupić i5 2500K i mocną karte graf np. WF3 GTX 670. Chyba że 8 wątków jest Ci naprawde potzrebne ;) Wiedź, że na zintegrowanej intel HD 3000 wiele nie osiągniesz.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Kolego, do grafiki najważneijszy jest procek, mocna karta i mobo (płyta główna). Dysk który zapodałeś wymieniłbym na Blue / Black, ja niestety zamawiając przez sklep "prawdziwy" nei internetowy zamówiłem przez pomyłkę green'a i nie narzekam, aczkolwiek wolałbym mocniejszy dysk.

 

Zastanów się, czy nie lepiej zakupić i5 2500K i mocną karte graf np. WF3 GTX 670. Chyba że 8 wątków jest Ci naprawde potzrebne ;) Wiedź, że na zintegrowanej intel HD 3000 wiele nie osiągniesz.

 

Pozdrawiam

 

No właśnie 8 wątków jest mi potrzebne,do dość skomplikowanych scen;P co do karty to ta tylko chwilowo aż dozbieram na jakąś porządną :P na tej zintegrowanej to będe tylko neta przeglądać,ewentualnie minecraft do czasu kupna normalnej:)

A pod względem kompatybilności... wszystko do siebie pasuje?:P

Edytowane przez xKacp3R
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...