Skocz do zawartości

3dmark 11 błedy i gubienie sygnału video


Recommended Posts

Witam. Zainstalowałem dzisiaj 3dmark 11 aby przetestować nowiutkiego GTX670 (najnowsze stery) i mam z nim same problemy. ALbo wyskakują błędy, albo pojawia się czarny ekran i gubi sygnał video (trzeba restartować). Wczorajsze testy w Vantage przechodziły bezproblemowo. Błędy dotyczą dx11, utraty kontroli 3dmarka nad klawiaturą i myszką o0 i więcej nie pamiętam :) Pobrałem nowego dx 11 ale niby już go mam zainstalowanego. W takim razie co moży być nie tak ?

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

A temperatury karty pod obciążeniem ? Chociaż z opisu wydaje mi się, że to raczej błąd programowy. Odpal Heavenea 3.0 i pomiel go trochę. Czy w grach problem też występuje ? Jaki jest dokładnie komunikat błędu smarka.

Link to post
Share on other sites

Hmm. No właśnie w stalkerze call of pipat też są jakieś problemy i singla bf3 też. Czarny ekran i koniec i trzeba było przez menadżera urządzeń zamykać. Natomiast Multi działa bez problemu. Zaraz jeszcze sprawdzę czy dalej się tak dzieje w stalkerze.

 

Tak, dalej tak się dzieje. A więc to może problem sterowników NV ?

 

No tak, teraz przeszło 2 testy i podczas trzeciego wywaliło

 

http://imageshack.us/a/img440/2016/40278504.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Dodatkowo pojawiła się chmurka głosząca, że sterowniki przestały działać.

Edytowane przez arekdbz
Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie winna jest karta graficzna. W heaven benchmark też się wiesza. Bf3 to samo. Wyczytałem (na benchamarku :)), że na gigabytach mogą występować problemy ze stabilnością. Dlatego wydali nowe BIOS'y. Ja mam obecnie wersję f4. Zaktualizuję do f12 i zobaczymy czy pomoże.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...