Skocz do zawartości

Instalacja Steam na innej partycji niż systemowa [FT FAQ]


Recommended Posts

[FT FAQ] = Future FAQ, czyli opis na bardzo często zadawane pytanie, na które trudno znaleźć odpowiedź. Powstanie jak znajdę odpowiedź :D

 

Chciałbym się dowiedzieć od was jak zainstalować Steam'a na inne partycji niż systemowa? Uruchamiałem instalator ręcznie, jednak wyskakiwał błąd "Brak miejsca na dysku". Hmmm... czy 30 GB to mało? Raczej nie, gdzieś indziej tkwi problem, tylko gdzie?

 

Podczas instalacji wyskakuje takie coś "There is not enought free disk space to run Steam". 30 GB, mało?? :P

 

Steam jednak się zainstalował, odpalam więc, ściąga aktualizacje i error z pierwszego akapitu.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Chcac zainstalowac steama gdzie indziej, wybież normalnie inna lokalizacje niz c/program files/. Ja stema od zawsze mam na partycji D. Wiekszosc osob z ktorymi grywam tez ma na innej partycji steama. Zeby potem przy formacie zostały wszystkie mapki, pluginy itp.

 

Edit.

 

A jaka dokładnie gre chcesz zainstalowac ?

Link to post
Share on other sites

Już doszedłem :D Pokażę to na przykładzie Call of Duty: Modern Warfare 2. Wchodzimy w Mój Komputer --> PPM na płytce w napędzie --> Resources --> InstallPolishSteam i mozna tam wybrać partycję :)

 

W różnych grach usytuowanie plików instalacyjnych Steam'a może być różna, więc szukajcie dobre i głęboko :P

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...