Skocz do zawartości

MSI 560 TI vs 660 TI


Recommended Posts

Jak masz dobry procek to opłaca się wymienic ale na 660ti, jeśli masz procek typu Phenom II x4 965 to nie masz sensu bo gry i tak beda się ciąć. Ja prrzeszedłem się z 560 ti na 660ti, po czym musiałem zmienic platforme z Phenoma 965 na i5 3570k i dopiero wszystko zaczęło chulać

 

Hulać- przez H

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

560ti to bardzo wydajna karta, ale NVidia z każdą generacją GPU dokonuje niewyobrażalnego wręcz kroku na przód. 660ti jest dużo lepsza i z pewnością warta jest swojej ceny.

Jak masz dobry procek to opłaca się wymienic ale na 660ti, jeśli masz procek typu Phenom II x4 965 to nie masz sensu bo gry i tak beda się ciąć. Ja prrzeszedłem się z 560 ti na 660ti, po czym musiałem zmienic platforme z Phenoma 965 na i5 3570k i dopiero wszystko zaczęło chulaćHulać- przez H

Dokładnie tak, do grania w nowe gry w najwyższych detalach poza dobrą kartą niezbędny jest procesor Intela. Ale trzeba zobaczyć różnice, bo teoretyków jak wiadomo jest wielu.

Włąśnie o to mi chodzi 660zł sprzedam powiedzmy 560ti a do kupna 660 ti musze dołożyć 550zł gdzie do 660 dokładam z 240zł. Więc dochodze do takiego wniosku że raczej nie warto dopłacać do ti.

Nie warto wymieniać 560ti na 660tke bez ti. Różnica w wydajności może nie być warta dopłaty. 560ti jako karta używana staniała przez fanboyow AMD, którzy namawiają do zakupu 7850, gdyż niesłusznie uważają, że godnym jej konkurentem jest gtx570, kiedy w rzeczywistości nie jest lepsza od 560ti. Edytowane przez cyrix133.
Link to post
Share on other sites

Wiec jeśli nie sprzedam 560 ti to raczej ją sobie jeszcze zostawię i poczekam na serie 7xx liczę że gtx 760 ti wyciągnie w 3dmark około10000pkt i będzie za rozsądną cenę :P

Co do wartości ceny 660ti to bym polemizował jak by kosztowała około 800 zł to była by do naprawdę dobra cena.

 

Są już jakieś informację kiedy wyjdzie seria 7xx?

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Dlaczego legenda? narazie wystawiłem ją na allegro za 605 zł GTX 560 TI

ale zastanawiam się czy to dobry pomysł zeby ją za te pieniądze sprzedać i kupić 660 czy 660ti. Tym bardziej że nie chce mi się tyle wydawać na ti.

czy nie lepiej poczekac na nowa serie 7xx

co o tym myslicie?

 

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...