Skocz do zawartości

co z językiem polskim w guild wars 2


Recommended Posts

Witam. No właśnie co z tym językiem polskim w gw2 . Jak wyszła jedynka z tego co pamiętam było trzeba czekać około 2-3 lat aż wyjdzie po polsku , miałem nadzieje że zaraz po premierze kupie grę i będę się cieszył naszym ojczystym językiem , a tu klops ;/ . Pewnie zaraz banda troli będzie próbowała gadać że trzeba było się uczyć , ale w szkole miałem tylko niemiecki a niemieckiej wersji nie widziałem (nawet jakby była to nie znam na tyle niemieckiego aby zna c każdy dialog). Gdyby była polska wersja gry twórcy mieli by jednego szczęśliwego gracza więcej . Widze że panom od Cd Project szkoda kasy na polonizacje tej gry a szkoda . rozumiem też że język polski a raczej jego brak daje pewna naturaLNA tarczę przed swego rodzaju trolami i dziecmi neo które potrafia zapsuć każdą grę , ale nie zapomnijmy o tym gronie ,,normalnych'' graczy . Jestem teraz w 2 technikum i dopiero od 2 lat mam ang w szkole ale są to podstawy …

Link to post
Share on other sites

Czytałem, że jeśli będzie zainteresowanie wersją PL to ona się pojawi. Z tego co się orientuję zainteresowaanie jest więc można mieć nadzieję ;) No i uzbroić się w cierpliwość bo polonizacja tak "obszernej" gry musi trochę potrwać... szczególnie jak sobie przypomnę ile trzeba było czekać na polską wersję Ciwilizacji od Cenegi :)

Link to post
Share on other sites

dla mnie nie ma problemu . w ustawieniach powinna być opcja : angielski , polski etc. język wroga trzeba znac :D anglia z tego co wiem nigdy nas nie zaatakowała :D na angielski chodzę prywatnie ale dopiero od zeszłego roku ale podstawy to zamało aby grać w tego typu gry . oczywiście nie wymagam , aby spolszczenie było już teraz na tą chwilę , widze że to spora gra , nawet bardzo duża , ale nie chcę czekać 3 lat abym mógł zagrać w wyczekiwaną grę ... chcesz grac po polsku ? prosze bardzo masz polskie napisy . chcesz grac po angielsku ? nic trudnego w opcjach zmieniasz na angielski . Może na święta lub po nich juz będzie (bożego narodzenia :D)

Link to post
Share on other sites

Cenegi :)

 

 

Cenędzy, cenędzy pamiętaj :).

 

drachenfeles - propagujesz tu jakieś dziwne poglądy :P. Na historii bywałeś? O Anglii jakoś się nie mówi i tylko wspomną chwile, a tak na prawdę największym wrogiem Polski jest Rosja ;>. Popatrz sobie ile "fajnych" historycznych rzeczy zawdzięczamy naszemu sąsiadowi...

Edytowane przez Dip79
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...