Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam forumowiczów, od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem nowego telefonu (smartfonu) gdyż mój SE k750i jest już na wykończeniu. Szperałem nieco na stronach plusa, playa itp w celu znalezienia taniego telefonu (nie stać mnie na razie na kupno takiego "nie z oferty") z dogodną ofertą. Przyznam się ze wpadł mi w oko Samsung Galaxy SIII za 1zł z plusa z abonamentem wynoszącym ~100zł, jednak ostatnio usłyszałem ze to nieopłacalne. Szukam telefonu "takiego do wszystkiego", niedawno sprzedałem Ipoda i PsP i nie mam na czym słuchać np muzyki gdy jadę do szkoły itp itd również lubię pobawić się różnego rodzaju aplikacjami i innymi pierdami. Tak więc chciałbym zobaczyć co Wy drodzy forumowicze macie do zaoferowania ze swojego doświadczenia i gdzie najlepiej zawrzeć takową umowę. Najlepiej jakby był to ten galaxy SIII chociaż żadną inną ofertą od Was nie pogardzę.

 

 

Proszę o odpowiedzi i przemyślenia na ten temat,

Z góry dziekuję i pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Zwykle wszystko jest tak obliczone, że i tak płacisz za telefon (w Twoim przypadku abonament przez trzy lata to prawie 4000 zł). Biorąc bez telefonu zwykle są jakieś zniżki albo bonusy. Najlepiej zadzwoń do Plusa i spytaj się jak to wygląda biorąc abonament z telefonem i bez. Policz różnicę to wyjdzie Ci ile ten telefon Cię będzie kosztował.

Link to post
Share on other sites

cena w ofercie Bez Limitu 189 w kontrakcie na 24 miesiące, jednak się pomyliłem no nic trudno to raczej ten S3 odpada, to moze jakiś iphone z playa tak żeby zmieścić się do 100 zł miesiecznie albo HTC z T-mobile?





Edit: to po co jest ta tabela?


http://www.plus.pl/indywidualna/Abonament/NowiKlienci/Promocje/BezLimitu/?gclid=COyc59DzvLICFQjwzAodxVkA-w Edytowane przez Kroju
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...