Skocz do zawartości

Sprzedam wydajny PC


Recommended Posts

Witam :) mam do sprzedania średnio szybki PC ,który nada się idealnie do gier w roździałece 1600:900 w maksymalnych ustawieniach i 1080p przy redukcji dopalaczy :P

Ok to jedziemy

 

GPU:HD5830 od Sapphire (można bez problemu przeciągnąć pasek taktowania rdzenia w CCC do końca 8) praktycznie każda sztuka to osiąga )

CPU:AMD Phenom II X4 925 2.8Ghz (BOX) nie kręcony nie katowany fabrycznie pracował na Noctua NH-C12P SE14. Rewizja RB-C2

Mobo: Asus M4A785TD-EVO U3S6. Jest to ten sam model 785TD-EVO tylko ma dołączoną kartę PCIe z4 z dwoma portami USB 3.0 i dwoma SATA III

RAM: 2x2gb 1333mhz od kingstona. Normalne ramy bez chłodzenia kości czyt. Hyperx-y

PSU:Enermax PRO82+ 525W o mocy 525W :D zasilacz bardzo solidna firma

Case:CM Storm Sniper Black (tylko ob dior osobisty bo nie mam pudla czyt.jak wysłać chyba ze coś ktoś poradzi)

 

 

Dodatki:

Wentylatory 3xPhobya 120mm Nano-G 12 Silent Waterproof 1500rpm Multioption czyt.ma dwa adaptery na kablach redukujące obroty wentyli

 

2xCM MegaFlow 200mm podświetlane na niebiesko

Kontroler wentyli Lamptron FC5V2 do .którego były podpięte wentyle 120mm

Dorzucam jeszcze peryferia od razera :] Myszkę razer Lachesis Banshee Blue 4000DPI (pierwsza wersja tej myszki) oraz razer Lycosa (również pierwsza generacja) ,w której klawisz S wymaga większego nacisku do działania ,a panel dotykowy raz działa a raz nie :cry: support mówi ze to częsta dolegliwość pierwszej generacji

 

W ogłoszeniu nie zamieściłem dysku a buda podlega odbiorowi osobistemu ze względu ,że nie mam pudla i żaden kurier mi tego nie weźmie

 

 

Ok a teraz czas na cene :D na moje to 1600zł to dobra cena jeśli ktoś weźmie całość to dam rabacik :) aha i zapomniałem dodać ze wszystko nosi te ślady użytkowania ,żeby potem nie było :P Oczywiście możliwy odbiór osobisty w POZNANIU (POZNAŃ PANY :D ) i ewentualny test sprzętu. Do budy oraz wenytli 200mm nie ma podla by były ona w komplecie właśnie z nią :P Wszystko inne ma pudełka ,ale nic nie ma gwary ,poza pamięcią RAM ,która to ma dożywotnią producenta

Edytowane przez Zen...
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

odswiezam zostaly obudowa wentyle i peryferia

 

up! zostalo gpu obudowa wentyle i peryferia

hd5830 430zl

trzy wentyle phobya 70zl za calosc

obudowa cm storm sniper z oryginalnymi wentylami 2x200mm i 1x120mm cena 320zl

peryferia razer czyt. klawa i mycha 170zl za komplet

 

do wszystkiego oprocz budy sa pudla a na wentyle jest jeszcze gw w sklepie angela.pl allegro oczywiscie mozliwe

 

odświeżam :) możliwe allegro i ceny sa do delikatnej negocjacji :) dla starych wyjadaczy forum wysyłka gratis :)

 

odswiezam

gpu hd5830 cena 420zl

kasta cm storm sniper plus orygnalne wentyle 2x200mm i jednym 120mm. wersja z oknem cena 300zl

trzy wentyle phobya g12 1500 multioption cena 22zl sztuka kolor wirnika czerwony

pakiet peryferi razera czyt. klawiatura lycosa oraz mysz lachesis w pakiecie za 150zl

 

do wszystkiego sa pudla wszystko bez gw allegro mozliwe. ceny do negocjacji a dla starych wyjadaczy forum wysylka w pakiecie :P

 

odswieżam :)

 

Zabronione jest odświeżanie ogłoszeń bez dodania istotnych informacji.

kubbak

Edytowane przez kubbak
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...