Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

Planuje zakup słuchawek i karty dźwiękowej. Od słuchawek wymagam dobrego bass'u(głównie będę na nich słuchał muzyki z bassem [dubstep,dnb]), dobrego pozycjonowania, mikrofon, wygody - by po paru godzinach siedzenia w nich nie "odpadła" mi głowa. Co do ceny 300 zł (+/- 30zł). Te wydają sie dość

przyjemne: Sennheiser PC 320

 

Natomiast co do karty dźwiękowej to temat jest mi dość obcy i czekam na wasze propozycje, cena myśle że do max 400zł.

 

Czekam na propozycje.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

jak mikrofon to mus to senki PC320 lub 330 będą ok, alternatywnie AKG GHS-1

 

Posiadasz któryś z tych modeli lub miałeś okazje je testować? Podobają mi się Senki PC330 ale czy jest duża różnica pomiędzy 330 a 320? Jak wypada słuchanie muzyki jak i granie w nich. Co do tych AKG GHS-1 to nie jestem jakoś do nich przekonany. Czekam na dalsze propozycje.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeśli chodzi o kartę dźwiękową z całego serca polecam Ci Asus Xonar D1 lub DX (różnią się tylko złączami, jeden na PCI a drugi na PCI-e). Na Allegro razem z przesyłką najtaniej zapłacisz 300 złotych. Bez względu na to czy masz wersję systemu 32 czy 64 bitową, bez problemu ściągniesz sterowniki na stronie producenta, które są często aktualizowane. Jeśli chodzi o jakość dźwięku jaką ta karta preferuje to muszę przyznać, że dostaje ciarek jak sobie przypomnę gdy po raz pierwszy ją odpaliłem słuchając muzyki. Bomba! Wcześniej miałem Creative SoundBlaster X Fi Gamer, ale ze względu na to, że pod Windows 7 64 bit nie ma sterowników, karta źle działała i byłem zmuszony ją sprzedać.

Edytowane przez deadlyblonde
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Mialem DX i potwierdzam - dzwiek niezly. Jak zmienilem na Xonara Essence STX to uslyszalem roznice, ale nie az taka znowu wielka co dobrze o DX swiadczy. Tylko nie wiem jak obecnie ze sterownikami wyglada, bo jak mialem DX 3 lata temu to mi sie na nim FarCry2 wykaszanial do pulpitu co 20 minut. Ale to dawno bylo i moze sie cos zmienilo.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...