Skocz do zawartości

GF 9600GSO od Asusa


Recommended Posts

Przecież to zależy jaką sztukę dostaniesz a nie, to tak jakby powiedzieć bierzcie od Gigabyte'a bo tam na 1Ghz wchodzi, i biedny człowieczek kupi bo jest lepsza(niby) od innych a nie może jej podbić do 800Mhz... no chyba że chcesz poznać ile można wycisnąć w celu ... hmm wiadomości że ktoś ma dobrą sztukę ;]? Najlepiej samemu się przekonaj, RivaTuner i jedziesz :)

Link to post
Share on other sites

W niektórych tytułach 9600gso z 384 mb pamięci wygrywa z 9600gt a w niektórych przegrywa ze względu na małą ilość ramu :) Wersja która wygrywa z 9600gt zawsze to 9600gso 768mb :)

W prawdzie to nie 9600gso ale mam 9600gt ze swojej wyciągam całkiem sporo :)

normalnie pracuje na zegarach: 730/1799/1026 tak na co dzień :)

Link to post
Share on other sites

moja 9600GT po OC dogania 9800GT a wy tu mówicie że 9600GSO wygrywa:D

 

tu macie moją po OC ze standardowym GSO ;)

 

http://www4.zippyshare.com/v/94219191/file.html

http://www34.zippyshare.com/v/39871260/file.html

 

a te testy co mówicie że wygrywa GSO to je każdy widział i nie są 100% wiarygodne:)

 

na c2d E6600 3.0GHz i 9600GT 725/2000 było prawie 12tyś pkt w 3dmark06 z czego idzie spokojnie uzyskać 13,5:)

Link to post
Share on other sites

BlackCrow myślałem żeby na swoją 9600GT kupić jakieś chłodzenie dobre za 60zł na allegro i wtedy podkręcić GPU na 800MHz,pamięci na 2200MHz a shadery na 2000MHz:D

chociaż standardowe chłodzenie jest wydajne ale jest za głośne już przy 65% obrotach wiatraka:)

Link to post
Share on other sites

Bo tak bedzie, jesli kazdy bedzie pisal - podkrecaj itd. Tylko trudno wczesniej zapytac - jakie masz na karcie chlodzenie, jaka masz bude czy zasilacz. Jak ktos chce sie na powaznie bawic w o/c to wypadaloby chociaz chlodzenie zmienic :D chociazby dla bezpieczenstwa karty, bo przesadzic nie sztuka wnioskujac po Twojej wypowiedzi :P

Link to post
Share on other sites

9600GT ma 64 PS i 256-bit szynę pamięci.

9600GSO 384 / 768 MB ma 96 PS i 192-bit szynę pamięci - dlatego najczęściej, ale nie zawsze wygrywa z 9600GT.

9600GSO 512 MB ma tylko 48PS i 256-bit szynę pamięci, lecz z powodu małej ilości PS jest mało wydajny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...