Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siema gałgany:)

 

Jakie są możliwości samodzielnego sciągniecia simlocka O2 z urządzenia z najnowszym softem po jilbreaku?

W necie jest sprzeczne info co do takiej mozliwości. Z tego co wiem robią to jakieś firmy za 200-300 zł.

Mnie interesuje ściągnięcie we własnym zakresie, za ZERO zł. Jedni piszą że mozna, inny że nie - Zrobił to ktoś z was?

Link to post
Share on other sites

Witaj. Za darmo niestety nie sciągniesz. Możesz zdjąć za pomocą kart gevey, jest ich dużo na allegro. Pamiętaj żeby karta gevey obsługiwała baseband który masz w telefonie. Wejdź w ustawienia --> ogólne --> to urządzenie, zjedź na sam dół i odczytaj Firmware modemu. Sam z tego korzystam i nie mam większych problemów.

Link to post
Share on other sites

jest spory problem bo nie zrobic aktualizacji np do ios 6 ktory bedzie na dniach ;)

 

tak to jest jak kupuje sie iphone z aukcji z simlockami kierujac sie cena !!

 

pozdro

 

Co ty wiesz. Jeśli wgrasz softa bez podnoszenia basebandu np. sn0wbreeze to karta zadziała. O działaniu karty gevey decyduje firmware modemu(baseband). Sam mam karte gevey pod iOS 4.3.5 a działa mi na 5.1.1 :)

Link to post
Share on other sites

@UP

bo nie podniosłeś BB przy wgrywaniu 5.1.1

Na najnowszym 5.1.1 z BB 4.12.01 i poprzednim nie da się zdjąć ani ominąć simlocka.

Ewentualnie można zadzwonić do O2 i zapytać się czy jest możliwość sciągnięcia simlocka, chyba ściągali za darmo.

Przed tym krokiem proponował bym sprawdzić legalność iPhone'a.

Edytowane przez Sony156
Link to post
Share on other sites

Zdalny sim-lock z brytyjskiej sieci O2 z iphonów 3gs,4,4S.

 

- niezablokowany imei 149 zł

- imei znajdujacy sie na czarnej liscie 229 zł

Czas realizacji do 2 dni roboczych.

 

Ceny najnizsze w PL

 

Kontakt: sale23@tlen.pl

 

Siema gałgany:)

 

Jakie są możliwości samodzielnego sciągniecia simlocka O2 z urządzenia z najnowszym softem po jilbreaku?

W necie jest sprzeczne info co do takiej mozliwości. Z tego co wiem robią to jakieś firmy za 200-300 zł.

Mnie interesuje ściągnięcie we własnym zakresie, za ZERO zł. Jedni piszą że mozna, inny że nie - Zrobił to ktoś z was?

 

Zdalny sim-lock z brytyjskiej sieci O2 z iphonów 3gs,4,4S.

 

- niezablokowany imei 149 zł

- imei znajdujacy sie na czarnej liscie 229 zł

Czas realizacji do 2 dni roboczych.

 

Ceny najnizsze w PL

 

Kontakt: sale23@tlen.pl

Link to post
Share on other sites

Nie baw się w żadne karty Gevey, jak już to metody typu sn0wbreeze. Osobiście wybrałbym opcję zdjęcia simlocka u operatora, który wysyła info o odblokowaniu do Apple. W Polsce możesz to zrobić np. przez serwis simlock24.pl. Ceny są zależne od sieci - jedne taniej jedne drożej. Sprawdzony, działający, pewny i bezpieczny serwis. Po takiej akcji nie musisz się obawiać aktualizacji, itd.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...