Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do 750 zł


Recommended Posts

Gość usunięty

a wiadomo że Win7+drv nvidii+słabszy procek to niezbyt dobre połączenie , tutaj lepiej się sprawdzi HD78XX

Masz na myśli zbytnie obciążenie procesora dwurdzeniowego (narzut) przez karty nVidii, dobrze rozumiem? Faktycznie takie coś istnieje i ogranicza po części możliwości owej grafiki. Tak, czytałem o tym problemie i zgadzam się z Tobą.
Link to post
Share on other sites

narzut drv od nvidii na cpu , jest w szczególności bolączką pod WIN7 , i to tak dużą że jak udowodniło to już kilka serwisów , nawet taki 2500k potrafi to już odczuć , oczywiście nie tak jak w przypadku słabszych procków , generalnie im nowsze stery tym jest coraz gorzej i zaczyna to dotykać mocniejsze cpu , choć co niektórzy wierzyli że im nowsze tym będzie lepiej , no niestety

Link to post
Share on other sites

Mój zasilacz to dość leciwy już Hiper 570W, modularny. Myślę że powinien pociągnąć, a za jakiś czas będę kupował jakiegoś BeQuiet. Prawdę mówiąc nie wiedziałem o tym problemie ze sterownikami Nvidii w Windowsie 7. A jak będzie wyglądała relacja GTX560Ti do HD7850 w Battlefield 3? W każdych praktycznie testach widać, że w Battlefieldzie 3 karty GeForce mają przewagę(biorąc pod uwagę porównywalne mocą karty).

Link to post
Share on other sites

narzut drv od nvidii na cpu , jest w szczególności bolączką pod WIN7 , i to tak dużą że jak udowodniło to już kilka serwisów , nawet taki 2500k potrafi to już odczuć

Możesz podać co to serwisy "udowodniały"? Strasznie mnie śmieszą takie "teorie spiskowe" więc chętnie poczytam co tam nawymyślali :rudolph: .
Link to post
Share on other sites

no i następny problem czy może nie lepiej jednak gtx 660 2 GB róznica w cenie niewielka a troche lepsza, ale teraz sie pojawia pytanie czy może nie za dobra na mój tymczasowy sprzęt

 

No i kupiłem Sapphire HD7850 2 GB jak na razie sprawuje się bardzo dobrze zobaczymy później ale teraz mogę polecić

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...