Skocz do zawartości

Z Catalyst 9.6 na 9.11..???


Czy miałeś kiedykolwiek problem ze sterownikiem karty Ati???  

37 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy miałeś kiedykolwiek problem ze sterownikiem karty Ati???

    • bardzo często
      6
    • miałem,ale nic poważnego
      17
    • nigdy się nie zawiodłem
      13
    • normalnie kijowe są...
      2


Recommended Posts

Witam!!! Ostatnio pobrałem sobie ze strony amd sterowniki 9.11 do mojego radka 4850Golden Sample :) obecnie posiadam stery 9.6 to pomyślałem że warto....niestety podczas instalacji pojawia się bluescreen.. :) (bez żadnych kodów, tylko że był błąd krytyczny i system zostanie uruchomiony ponownie).Tylko proszę nie pisać że grafika niestabilna, temperatury bo sprawdzałem i jest ok,w dodatku laikiem nie jestem :P .Dodam że stare sterowniki usunąłem a potem wyczyściłem CCleaner-em.Zawsze tak robiłem i działało :) Oczywiście teraz znowu jadę na zasłużonych 9.6 :) ale jestem ciekaw czy ktoś miał podobny problem? Pozdro

Link to post
Share on other sites

CZŁOWIEKU POPATRZ W MOIM PROFILU :sciana: a kodu nie pamiętam ;)

Hm, to tobie zależy, aby ktoś ci pomógł - niepodanie podstawowych informacji ("bo są w profilu" => jeden klik więcej dla chcącego pomóc) sprawia, że mniej prawdopodobne jedt, aby komuś się chciało (bo jak tobie się nie chce...).

 

Ad rem:

1) masz XP SP2 - czemu nie SP3? pierwsze potencjalne źródło problemu.

2) karta ma niestandardowe taktowania - wracałeś do defaultowych na czas instalacji Catalystów? potencjalne źródło nr 2

3) gdyby ci zależało na rozwiązaniu problemu, spróbowałbyś zainstalować te 9.11 raz jeszcze i sprawdził kod błędu. A tak? Możesz sobie pomarudzić.

Link to post
Share on other sites

Mam problem tego samego typuu, mam HD 5850 , chciałem zainstalować 9.11 zamisat standardowych co dostałem z kartą, i niestety podczas instalacji, nawet bez blue screena reset... nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje, przy instalacji oprogramowania z płytki dołączonej do opakowania wszystko jest ok.

 

ma sp2. chyba ze w tym tkwi problem.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Ja mam zaś inny Problem ze sterownikami 9.11 po zainstalowaniu wszystko śmiga ale brakuje w opcjach wyboru częstotliwości odświeżania 75Hz :P , jest tylko 60 Hz (WTF)? a na 9.10 wszystko jest.

Ma ktoś może na to jakąś radę ?? bo na 9.10 nie idzie przejsc Menu w Dirt2 a na 9.11 Zbyt mocno mruga mi ekran na :D 60 Hz :].

- System Windows XP SP3

- Radeon HD 4850 Gigabyte

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...