Skocz do zawartości

Origin brak połączenia z internetem...


Recommended Posts

Witam

 

Mam taki problem z origin i nie wiem co zrobić. Korzystam z niego od kilku lat i nigdy nie miałem takiego problemu. Wczoraj czy nawet kilka dni wcześniej loguje sie a i normalnie moge odpalić gierki ale jest napisane że jestem offline naciskam żeby wejść w tryb online wyskakuje ze musze byc połaczyny z internetem oczywiscie cały czas jestem połaczony. Stwierdziłem ze to moze jakis blad podczas ostatniej aktualizacji dzis postanowiłem usunać i zainstalowac ponownie org. Kiedy juz zainstalowalem wyskakuje mi ze (Do pierwszego logowania musze byc polaczony z siecia) a jak wczesniej zaznaczylem caly czas mam neta. Probowalem wylaczyc antywirusa noda 5, zapore, nic nie dalo. Dodam jeszcze ze musiłem sciagnac najnowsze origin 63 mb do instalacji, po kliknieciu na ikone org. zaczeła mi sie sciagac jeszcze jakas aktualizacja ale nie dokonczyla sie sciagac to bylo po wylaczeniu noda i zapor.

 

Poszedlem sprawdzic na 2 komp czy to moze nie jest wina internetu albo rutera ale okazalo sie ze normalnie sie sciagnela aktualizacja i sie zalogowalem.

 

Prosze o pomoc gdyż nie wiem zupełnie co robic...

 

ps. Przed reinstalką gdy wchodziłem do batteloga i w origin byłem offline to mogłem grac przez neta. teraz w zadna gre z orygin nie moge poniewaz jak wczesniej wsponiałem musze sie pierwszy raz zalogowac online.

Edytowane przez LGV8V
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...