Skocz do zawartości

Build log Biafry


Recommended Posts

Hę? Następny co nie czyta tematu ;):menda:

Z moim jest wszystko w najlepszym porządku. Kolega wcześniej pisał że miał takie problemy w wersji bez ACE :)Jeśli chodzi o te większe cyferki to zdjęcie tego nie oddaje ale one naturalnie są lekko jaśniejszego koloru :) Nie ma to nic wspólnego z wadą którą kolega philips pokazywał w swoim kontrolerze.

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Wszyscy rybią w dzisiejszych czasach te topiki :P

Zadnych sensownych wypowiedzi wnoszacych do tematu :D

 

Ja bede lepszy:

 

Wiedza bezuzyteczna:

"Nie da sie bekac w kosmosie"

 

 

A tak powaznie: Dopisuje sie, zeby sledzic.

Link to post
Share on other sites

Widziałem mod torture i sam też na niego głosowałem w konkursie ;)

 

Znalazłem przedłużkę która mi się podoba i będę wiercił darmacza lub sleevekinga o zrobienie podobnej.

http://i.imgur.com/Yip63.jpg

 

Myślę jeszcze tylko o wpleceniu w ten zestaw militarnej zieleni. Coś takiego:

http://de.mdpc-x.com/mdpc-sleeve/sleeve/sleeve-small-ranger-green.htm#

 

Myślę o jednej skrajnej nitce lub zastąpieniu dwóch czarnych ze środka...

Jak ktoś ma dobry pomysł jak tu do tego obmyśleć 6pin do grafy lub 8pin cpu to też zapraszam do dyskusji.

Link to post
Share on other sites

O widzisz. Szukałem tego też na stronce u niego i nie umiałem znaleźć :( Masz gdzieś link do niej?

Takie coś by mi odpowiadało. Wentylator z macho jeszcze mogę przemalować. Ale to jak już będą przedłużki.

 

Edit.

Mam już. Ta stronka działa czy on teraz na tym darmacz.pl tylko urzęduje?

Edytowane przez Biafra1987
Link to post
Share on other sites

Też już tam właśnie wlazłem. Wentyl który podałeś to nie jest dokładnie ten sam co mam na macho? Zobaczymy jak się potoczą jego losy jak przyjdą przedłużki. Chcę takie właśnie jak te na pierwszym zdjęciu- sabertooth. Teraz jak do tego dobrać kolorystycznie 8pin i 6pin do grafy :co:

Link to post
Share on other sites

Wyciąganie brudów nie u mnie w temacie Szanowni Panowie ;)

Śledziłem całą sytuację z przedłużkami między Jackiem a Sleevekingiem w innych tematach. Kontaktowałem się też zarówno z Darmaczem jak i Sleevekingiem w sprawie mojego moda i w obu przypadkach kontakt i doradztwo co do produktu na najwyższym poziomie. Myślę że najlepiej będzie dla klientów jeśli ww Panowie będą współpracować. Problemem, jak na razie, jest dla mnie dobór kolorów i absurdalny wręcz brak czasu (właśnie dostałem pod skrzydła trzecią magistrantkę :( )ale spokojnie... I'm on it ;)

Link to post
Share on other sites

geforce 670 jest wydajniejsza od 7950 a czasami nawet od 7970 , oraz 680 , więc tylko i wyłącznie 670.

 

Jak będzie w nowej serii kart Radeona nie wiem , ale kupując i podkręcając 670 , albo i nawet bez OC , starczy Ci na długo , i jest przy okazji dość tania jak na swoje możliwości. Z pewnością nie kupuj 680 ani 7950 czy 7970 , to jest pewne.

 

Jeżeli masz czas i pieniądze możesz czekać , ale ja wolałbym kupić 670 , a resztę pieniędzy przeznaczyć na coś nowego. Nie ma co kupować karty tylko dlatego aby mieć przez pewien czas najnowszą , co nie oznacza najlepszą kartę graficzną.

Edytowane przez Nerwus__2
Link to post
Share on other sites

geforce 670 jest wydajniejsza od 7950 a czasami nawet od 7970 , oraz 680 , więc tylko i wyłącznie 670.

 

Nie chcę Cię urazić, bo chcesz pomóc, ale 670 nie jest wydajniejsza od 680. Zwyczajnie nie jest. Nie lubię też gadania że 670 jest lepsza bo tylko parę klatek różnicy do 680 a po OC jest praktycznie 680tce równa. 680tkę też można nieźle wykręcić. Dla Twojej wiadomości podkręcona do granic możliwości 7970 jest szybsza od podkręconej do granic 680tki (co dowiedli na tym forum panowie Yacko i Gtxxor- polecam odszukać temat bo był bardzo ciekawy). 670tka jest jednak ekonomicznie patrząc rozsądnym wyborem, nie mniej jednak nie wiem czy nie przeczekam do następnej generacji z pomocą zwykłego backplate do obecnej karty ;)
Link to post
Share on other sites

Sorki zapomniałem dodać że po OC. były testy i po OC 670 dogania i przegania (rzadko ale jednak) 680.

 

Do granic możliwości ale przy jakim chłodzeniu ?

 

Ja bym nie kręcił do granic możliwości , wole karcie zostawić troszkę rezerwy aby się nie "pociła". Myślę jednak że to też zależy od sztuki karty , jaka się trafi. Moim zdaniem 680 jest troszkę szybsza ale może złe testy czytałem ..

 

W każdym bądź razie nie chciałem wprowadzić nikogo w błąd i przekonywać do zielonych.

Link to post
Share on other sites

IMHO nie będzie wielkiej rewolucji między serią 7000 a 8000 :)Ja tam nie żałuję zakupu 7970 TOP , idealnie nadaje się do moddingu PC.Po prostu jest ładna, przy tym wydajna, a ceny spadły i to znacznie od kiedy ja kupiłem swoją :/

Edytowane przez jacekgothic
ortografia: "duł" ??
Link to post
Share on other sites

Nerwus skończ z tym bełkotem. 680 jest szybsza i tyle. Jak porównujesz 680 do 670 to porównuj obydwie na stocku lub po OC.

 

Co do tematu, nie wiem czy mogę przekazywać takie informacje, ale wczoraj kolega Biafra wypytywał mnie o moją 680 od EVGA, więc 6950 prawdopodobnie poleci ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...