Skocz do zawartości

Mój modding PC - poprawione zdjęcia, bo chyba nie ładowało


Ocena?  

122 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ocena?

    • 1
      7
    • 2
      13
    • 3
      28
    • 4
      48
    • 5
      27


Recommended Posts

możesz też na Warszawskiej giełdzie komputerowej kupić, na batorego(50 m od stacji metra pole mokotowskie) jak ja. Kable sata i inne pierdółki świecące w UV też tam znajdziesz, ja kupiłem za 20 zł swoje(katody) 8-)

Dzięki za info, na giełdę mam blisko ale o dziwo rzadko tam bywam. Już częściej browiec na polach mokotowskich.

 

Link to post
Share on other sites

Dzięki za info, na giełdę mam blisko ale o dziwo rzadko tam bywam. Już częściej browiec na polach mokotowskich.

 

no problem ;)

choinki to przeżytek :cry:

jak popatrzę na mój PC to tylko jedno mogę powiedzieć: święta prawda :sciana:

i nie trzeba podlewać, i igieł nie zrzuca... a jak odświeżacz zawiesisz, to i pachnie jodełką :sciana:

Link to post
Share on other sites

Na przykład co? Wolę coś zrównoważonego, gdyż czasem wyłączam wentylatory (katod jeszcze nie mam) i mam ciemność (np. jak oglądam film, oprócz Matrixa :sciana:) ale jaki kolor? Bo troszkę mnie denerwuje srebrna obudowa na zatoki 5.25..., w sumie tylna ścianka i podłoga (:sciana:) także są dość mocno widoczne, komputer prawie się styka z monitorem, więc wygląd jest ważny ;)

Link to post
Share on other sites

Masz jakiś schemat do tego paneliku? Niby to proste, ale może znalazłeś jakiś sposób by to sensownie zrobić. ;)

 

No i jakie koszty?

Po co komu schemat do czegos tak prostego? :sciana:)

Chyba ze chcesz przy trojmiejscowych wlacznikach umiescic rezystory, dajace w efekcie np. 5v na wiatraki, to juz troche co innego.

Link to post
Share on other sites

Panelik miał dwie wersje, pierwsza to był chaos, czyli od każdego elementu szły kabelki do przełącznika i było przy tym mnustwo kabli... Druga już ulepszona z jednym grubszym kablem zasilania do wszystkich elementów i po jednym kabelku z każdego elementu na osobny przełącznik, tak najprościej wykonane. Cena może max 10zł bo to tylko przełączniki plus zaślepka no i trochę włożonej pracy ;)

Link to post
Share on other sites

"To pochwal się swoją budą, bo w polsce jest taka mentalność, że lubimy wszystko krytykować" - nie krytykuję twojego gustu, każdy ma swój i ciężko z tym dyskutować. Ja zwyczajnie nie jestem fanem pecetów pulsujących w rytm muzyki w kolorach tęczy. Wolałbym nieco bardziej stonowany wystrój wnętrza z jednolitym kolorem podświetlenia, ale to twoja buda, grunt że tobie się podoba.

Link to post
Share on other sites

Tak, ja także wolę stonowane, ale z akcentem 'wieś tańczy i śpiewa' ;)

 

Błękitny jest odmianą niebieskiego, a bardzo lubię ten kolor, więc to on jest pierwszym kandydatem :sciana: Jaki jeszcze kolor mógłbyś polecić? Aha, i jaka puszka szpraju na to jest potrzebna?

Link to post
Share on other sites

Błekit to niebieski i jak potem będziesz chciał zrobić podświetlenie na czerwono, to nie wiem jaki efekt da połączenie tych kolorów, ale jak na niebiesko podświetlisz, to będzie ok ;) Wydaje mi się, że fajnym kolorem byłby też biały metalik :sciana: Ja malowałem wnętrze i zewnątrz wewnętrzną część budy na kremowo i duża jedna puszka spokojnie wystarczy, tylko nakładaj stopniowo ze 3 warstwy.

Link to post
Share on other sites

Jak będę chciał coś zmienić to prędzej zmienię obudowę :sciana: Teraz mam 4 świecące wentylatory, a ich zmiana byłaby nieco kosztowna (jedna sztuka ~30-35zł plus wysyłka). Może uda mi się namówić któregoś z rodziców na dzisiejszy wypad do Castoramy ;) A co myślisz takim matowym srebrnym?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...