Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem na kupnie laptopa. Mam zamiar wydać do 2000zł, no ale jeżeli warte będzie dołożenie tych kilku stów to oczywiście jestem skłonny to uczynić.

Głównie to chodzi mi o to żeby jak najdłużej mi służył, to znaczy żeby się nie grzał i żebym wiedział że jego parametry starczą na komfortowe użytkowanie przez 2-3 lata. Dobrze by było żeby był to laptop multimedialny, lubię sobie zagrać więc chciałbym jak najlepszą kartę graficzną, i tu jest problem bo nie wiem jaką wybrać, i jaki procesor. Wiem że za 2200 zł szału nie będzie i nie wiem czy skłaniać się ku procesorom intela i jakiejś karcie do tego czy AMD i lepsza karta ?? Jakieś propozycje ??

 

Może coś takiego:

http://allegro.pl/hp-pavilion-g6-a8-15-6-500gb-8gb-hd7670-win7-torba-i2580317789.html

Warte swojej ceny ??

Edytowane przez Szobi
Link to post
Share on other sites

Napraw link.

 

Naprawione.

 

Może coś takiego:

http://allegro.pl/hp-pavilion-g6-a8-15-6-500gb-6gb-hd7670-win7-torba-i2580317748.html

Tylko z doświadczenia wiem że HP się grzeją i nie wiem czy ten procek AMD wytrzyma. Mam 2 laptopy HP ale z intelem i grzeją się ale wszystko działa stabilnie. I się zastanawiam czy lepiej właśnie te 4 rdzenie z AMD czy 2 z intela np i3 ?? a jaka dobra karta w tej cenie ??

Link to post
Share on other sites

Wiesz co mam HP z AMD i nie ma problemów z przegrzewaniem, tak samo kolega. W firmie korzystamy z HP (laptopy i stacjonarne) i też nie ma problemu. Tan lapek ma całkiem dobrą kartę - zobacz w rankingu, Ciężko za taką kasę kupić coś wydajniejszego :-) szczególnie że układ graficzny procka współpracuję z grafiką co zwiększa wydajność :-), taki AMDekowy Laptopowy CrossFire :-P

Edytowane przez manix82
Link to post
Share on other sites

Jeśli szukasz laptopa za około 2200 zł to nie pozostaje mi nic innego jak polecić Ci ten - Samsung 300E5A.

To notebook z ekranem o przekątnej 15.6'', charakteryzujący się natywną rozdzielczością 1366 x 768. Wyposażony jest w procesor Intel Core i5-2450M o częstotliwości taktowania 2.5 GHz, z zainstalowaną pamięcią 6 GB RAM DDR3 oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB.

Jest to tylko część zalet tego sprzętu. Zachęcam do kupna.

Pozdrawiam :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...