Skocz do zawartości

słuchawki nauszne duże, wygodne, zamiast CAL!


Recommended Posts

witam

szukam nowych słuchawek chciałbym żeby miały duże muszle i żeby były wygodne, moje CAL grają super ale niestety strasznie grzeją uszy i nie "połykają" całych uszu przez to są mało komfortowe i kiedy zakładam je na dłuższą chwile to są nie wygodne . cena około 200zł

 

w sklepie były też HD 439 i dt 660 były bardzo wygodne ale to nie na moją kieszeń http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/unsure.png może kiedyś http://forum.mp3store.pl/public/style_emoticons/default/wink.png

 

a może

Pioneer SE-M390

Superlux HD-668B

jak będą grały z Xonar DG i z NEO V bo z tego co czytam o słuchawkach to są polecane i wyglądają na wygodne

Edytowane przez buba008
Link to post
Share on other sites

Cal! grają naprawde dobrze, nawet z neo v moge się dobrze wkręcić w muzyke ale szukam czegoś do filmów i do grania co zajmuję mi dłuższą chwile i wtedy CAL! są troche nie wygodne dlatego szukam czegoś z większymi padami

Superlux nie mam możliwości nigdzie przymierzyć więc nie wiem jak grają ani czy są wygodne :(

czytałem że 668b są lepsze od 681

 

znalazłem jeszcze

HD 439 (troche drogie ale w sumie jak sprzedam CAL!)lub hd 429

Sony XB700 (też nie są w sumie takie złe ale sony jako producent dobrych słuchawek :/)

Edytowane przez buba008
Link to post
Share on other sites

No jeszcze czego, może dla Ciebie dobre basy ma tylko subwoofer %-)

 

jakbyś Majkel słyszał Beyerdynamic DT770 80Ohm, Ultrasone Pro 900, to te cale faktycznie mało basu mają... :]

Superlux nie mam możliwości nigdzie przymierzyć więc nie wiem jak grają ani czy są wygodne :( czytałem że 668b są lepsze od 681

Wygodne, aczkolwiek poczytaj recenzje, aby dobrać do gustu brzmienie.
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

jakbyś Majkel słyszał Beyerdynamic DT770 80Ohm, Ultrasone Pro 900, to te cale faktycznie mało basu mają...

No jak ktoś kocha tak ciemne słuchawki, że aż czarne murzyńskie, to pozdro %-)

 

CAL!-e są zrównoważone, mają dobry, niski i dynamiczny bas - dla mnie miodzio :D

Link to post
Share on other sites

Tylko że ja w sumie nie wiem jakie lubię :-) brzmienie CAL bardzo mi się podoba grają bardzo czysto i niczego im nie brakuje wcześniej przed nimi miałem jakieś tanie Panasonic z marketu i dlatego nie mam pojęcia jak opisać to co lubię :-) wiem że to brzmi dziwnie :-P

Link to post
Share on other sites

sprawdź shure srh240

normalnie nie zwracam uwagi na wygląd ale te słuchawki mi się nie podobają :/

 

Uzbierałem 300 zł na słuchawki

Wczoraj przez parę minut miałem na uszach se-290 i były wygodne i w sumie źle nie grały(sprawdzałem tylko z neo v bo tylko to miałem) ,inaczej niż cal ale też dobrze, welurowe muszle były spoko ale nie wiem jak z grzaniem

 

Jak narazie na polu bitwy zostają pionki se-m390 i sennheiser hd-439 ...

 

Czym różnią się hd 438 od hd 439 i które będą lepsze ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...