Skocz do zawartości

jaka karte graficzna do 300zł


Recommended Posts

witam. dzis padła mi karta graficzna ati radeon hd 4550 1gb ddr2. bylem z niej nie zadowolony wolna pamiec nie sprawdzala sie wogole.nie bylo problemow z odpaleniem najnowszych gier lecz wiadomo ze wszystkie musialy isc na najmniejszych ustawieniach co nie sprawialo przyjemnosci z gry.

na ten momen posiadam mniej wiecej 300 zl na zakup nowej karty i pytanie brzmi co kupic.

prosze o opinie i komentarze.

 

procek e6300 core duo 2x2.8

ddr2 4gb dual chanel kingston

zasilacz wymienialem 2 miesiace temu napewno da rade pozniewaz byl zakupiony pod nowy procesor ktory mymienie za 2 miesiace.

zwykle zlacze pci

karte potrzebuje kupic na teraz

Edytowane przez standex
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Dziekuje bardzo za pomoc. mialbym jeszcze jedna prosbe oraz pytanie poniewaz moja siostra takze posiada osobny komputer z tym samym prokiem trohe inna pamieia bo goodram lez takze 4 gb i jakims zasilazem modecom 500w, pogrywa czasem w simsy i tez nie chodzi jej plynnie. moze byc to karta uzywana do max 200 zl. 100 biore za fatyge ;p haha swiruje ;p

Edytowane przez standex
Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

Dziekuje bardzo za pomoc. mialbym jeszcze jedna prosbe oraz pytanie poniewaz moja siostra takze posiada osobny komputer z tym samym prokiem trohe inna pamieia bo goodram lez takze 4 gb i jakims zasilazem modecom 500w, pogrywa czasem w simsy i tez nie chodzi jej plynnie. moze byc to karta uzywana do max 200 zl. 100 biore za fatyge ;p haha swiruje ;p

Pełna specyfikacja Jej kompa i działamy, zasilacz trochę niepewny.

Link to post
Share on other sites

Dobry masz zasilacz ja bym na twoim miejscu kupił Radeona 5770 1GB DDR5 na allegro używaną z roczna gwarancją.

 

http://www.net-s.pl/...-E-850-4800&w=s

 

Nie przeczytales postow teraz pytam o karte do 200 zł uzywana do drugiego kompa.

Na wstapie podziekowania dla

JackHammer

 

 

Zasilacz: modecom feel 500

plyta glowna: asus p5kpl-am in\roem\si

procek dual core e6300 2x2,8

2x2gb ddr800 good ram dual chanel

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

chyba kaze jej dolozyc te 70 zł i kupic tego radka 1 gb ddr 5

pamieci wygladaja bardzo ladnie bo na poziomie 3600mhz a czy ten gpu 625 da sie nieco skrecic? do 700 zapewne nie dojde ale do ilu by sie udalo?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...