Skocz do zawartości

The Elder Scrolls V skyrim vs Risen 2 dark waters


Recommended Posts

Przeczytałem Twój post :o i jeśli pozwolisz, zostawię go bez komentarza .

Pewnie, że możesz. Skoro nie stać cię na parę linijek uzasadnienia własnej opinii... ;)

Napiszę jedynie tyle, nie po to wydaje się kilka tysięcy PLN na PC żeby oglądać tak skopaną grafikę w grze ;)

LOL. Widzę pokolenie Crysisa, BF3 i kolejna ofiara każualizacji :) . Gra ma parę bugów, nie prowadzi za rączkę, jest dosyć trudna i już skreślamy grę ;) . Wiesz co, kup sobie konsole ;)
Link to post
Share on other sites

Jak to jest trudna gra, to Dark Souls: Prepare To Die Edition jest nie do przejścia :menda:

Napisałem "dosyć trudna".

Kończę rozmowę z Tobą, jakiś ..... jesteś :pokey:

Heh, po co w ogóle wdajesz się w dyskusję, skoro elokwencją nie grzeszysz i nie potrafisz w kilku słowach uzasadnić własnego zdania :] ?

Parę ? :rotfl:

Parę. Migotającje tekstury, na które cżłowiek po 15 godzinach nie zwraca już uwagi, na inne drobne błędy też. To też właśnie świadczy o klasie gry - mimo bugów i ogólnego niedorobiena wciągą do tego stopnia, że nie pozwala odejść od monitora. I to w zasadzie tyle, żadnego większego buga nie zauważyłem.

Na konsolach grałem jak Ciebie na świecie nie było.

Ciekawe. Wiesz, ja jestem z czasów, w których jeśli się grę zdobyło, to się w nią naparzało ile wlezie i się człowiek cieszył, że może sobie zagrać. Ile ja krapiszczy za młodu przeszedłem to się w głowie nie mieści. A to wcale nie były takie dawne czasy, bo "konsoli" w życiu nie miałem, po prostu nie było mnie stać, pierwsze PC dostałem też dosyć późno. A do tej pory mi zostało, że jeśli na grę wydam więcej niż 20 zł, to staram się ją ukończyć, bywa że na siłę. A jeśli zapłaciłeś za Risena 2 ok. 100 zł, chwilę pograłeś i wyrzuciłeś go z dysku, to ci zazdroszczę - musi ci się chłopie naprawdę dobrze powodzić. Edytowane przez voor34
Link to post
Share on other sites
  • 11 miesięcy temu...
Przedstawiciele Cenegi poinformowali, że The Elder Scrolls Anthology pojawi się w Polsce już w przyszłym miesiącu. Pakiet składać się będzie z pięciu odsłon cyklu The Elder Scrolls – Areny, Daggerfalla, Morrowinda (z dodatkami Tribunal i Bloodmoon i oraz edytorem), Obliviona (i dodatkami Knights of the Nine oraz Shivering Isle) i Skyrima (z rozszerzeniami Dawnguard, Heartfire i Dragonborn). Dwie pierwsze produkcje uruchamiane będą za pomocą emulatora DOS-a.

To jednak nie wszystko – oprócz gier w pakiecie znajdziemy też mapy wirtualnego świata. Poniżej znajdziecie listę całej zawartości Antologii:

Ekskluzywne opakowanie w formie grubej księgi
Mapa prowincji Cyrodiil
Mapa wyspy Vvardenfell
Mapa zatoki Iliac Bay
Mapa prowincji Skyrim
Mapa kontynentu Tamriel
Płyta z grą The Elder Scrolls: Arena
Płyta z grą The Elder Scrolls II: Daggerfall
Płyta z grą The Elder Scrolls III: Morrowind
Płyta z edytorem The Elder Scrolls Construction Set
Płyta z dodatkiem The Elder Scrolls III: Tribunal
Płyta z dodatkiem The Elder Scrolls III: Bloodmoon
Płyty z grą The Elder Scrolls IV: Oblivion w wersji GOTY Deluxe
Płyty z grą The Elder Scrolls V: Skyrim w wersji Legendary Edition

 

 
 
 
http://s.cdaction.pl/obrazki/the-elder-scrolls-antologia_175yf.jpg
Cena: 229zł
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dostajecie chłopaki po plusie.

 

Los Emilos ta gra wciąga jak narkotyk. Musisz koniecznie skosztować tej gierki. Ogromny świat, setki misji, wiele ras, zwaśnionych nacji, NPCów itd. Każda twoja akcja determinuje stosunki z określonymi osobnikami. Można przyłączać się do różnych frakcji, gildii. Obok głównych misji jest od pyty pobocznych w stylu (przynieś fanty z nawiedzonego grobowca, zastrasz typa, który nachalnie podbija do panny, ucisz wredną nauczycielkę dzieci, przeprowadź śledztwo i znajdź mordercę niewiast itp)

 

Rozwój postaci jest dość intuicyjny i nieprzekombinowany. Możesz zrobić zakutego łba i niszczyć z bliskiego dystansu, zrobić śmiertelnego łucznika albo super magusa. Do tego dochodzi wiele przydatnych umiejętności. Ja obok typowych dla mojej klasy rozwijam następujące:

 

Retoryka - można uzyskiwać lepsze ceny w sklepach, zastraszyć rozmówcę czy łatwiej przekupić.

Alchemia - tworzysz magiczne mikstury i trucizny (pomocne w walce z ciężkimi przeciwnikami)

Kradzież kieszonkowa - im większy poziom tym mniejsza szansa na wpadkę i większa szansa na lepszy loot, a w Skyrim jest co kraść tym bardziej, że w nocy można włamywać się praktycznie do każdej chaty :)

Otwieranie zamków - w skrzyniach, sekretnych sejfach i pokojach siedzi konkretny stuff więc warto

Kowalstwo - sztuka tworzenia broni i pancerzy (na najwyższym poziomie smocze zbroje!)

 

To zaledwie kilka z wielu umiejętności jakie są do rozwinięcia. Naprawdę mocno się czasem zastanawiam w co pakować pointsy :) Jak masz kasę można się przeszkolić u nauczycieli. Kupić sobie dom, składować tam łupy... Dobra nie ma się co rozpisywać :) Na koniec dodam, że gra żyje własnym życiem. Dzięki armii fanatyków robiących najróżniejsze mody. Ulepszają dosłownie wszystko. Grafikę i dźwięk. Niebo, drzewa, rośliny, domy, wygląd postaci. Ot dla przykładu parę outfitów :)

 

http://www.ladymoiraine.com/forum/gallery/34/2135-070313171955-345091085.jpeg

 

http://www.electricblueskies.com/wp/wp-content/uploads/2012/08/The-Elder-Scrolls-V-TESV-Skyrim-1080p-Wallpaper-09-Female-warrior-Horse-Armor-Armour.png

 

http://skyrim.jpn.org/images/236/23630.jpg

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...