Skocz do zawartości

Wycena sprzętu PC


Recommended Posts

Witam :) planuje za jakiś tydzień max dwa sprzedać komputer i potrzebuje wyceny :P

 

A więc tak:

 

CPU: AMD Phenom II X4 925 2.8GHz rewizja RB-C2 mam do niego chłodzenie BOX

RAM: dwie kostki kingston 2gb ,łącznie 4GB 1333mhz

mobo:asus M4A785TD-V EVO/U3S6 ,czyli posiada dodatkową karte PCI x4 ,która posiada dwa USB 3.0 oraz diwe wtyczki SATA III

psu: jest to jednostka enermaxa czyli zasilacz markowy i renomowanej firmy. Jest to jednostka PRO82+ o mocy 525W

Obudowa:CM Sniper black z oknem + trzy wentylatory Phoboya 120mm Nano-G Silent Waterproof 1500rpm Multioption.czyli że każdy wentyl posiada ,trzy kabelki ograniczające prędkość obrotową. Do tego jest jeden fabryczny wentyl 200mm na froncie ,dwa wentyle 120mm są na górze i jeden wywiewa.

 

Do kontroli wentyli używam kontrolera Lamptron FC5V2 ,z ustawionym na czerwono podświetleniem

Do tego mam myszke razer lachesis banshee blue 4000dpi oraz razer lycosa jej pierwszą rewizje ,w której przycisk S działa przy mocniejszym wciśnięciu i czasem panel dotykowy nie dziala ,ale to dość czesta pypadlość pierwszej rewizji. ja myśle ,że za całość bez peryferii to +-1100zł ,a z nimi to 1300zł ,ale chce poznać opinie ludzi znających się na tym :]

Edytowane przez Zen...
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...