Skocz do zawartości

Nowa kadra zielonych - b.ważny dla TheSpeed


Gość darkatraz

Recommended Posts

Gość darkatraz

Witajcie.

Z racji, że ostatnio zrobiło się bardzo nieprzyjemnie i BMK zaczął schodzić na psy. To wpadłem z innymi użytkownikami na pomysł by jakoś jeszcze uratować ten portal IT. No, a jak można zauważyć również moderacji od dłuższego czasu nie ma.

 

@Downx2

Sn1PeR już poprawiłem. To w takim razie kandydatury się zrobi jeżeli TS się zgodzi na to.

Edytowane przez darkatraz
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dobry pomysł. Ja także chętnie zostałbym moderatorem, jednak chyba mam za niski staż na forum no i nie zależy to także od użytkowników... Więc dodam coś od siebie, odnośnie sytuacji na forum.

Myślę, że dużo użytkowników zauważyło, iż ogólny poziom forum jest aktualnie... zatrważająco niski.

Chodzi tu przede wszystkim o wolną amerykankę uprawianą przez wielu użytkowników. Mówię tu o bardzo niskim poziomie wypowiedzi, notorycznym przeklinaniu i obrażaniu siebie nawzajem oraz po prostu zachowywaniem się, jakby to było podwórko, nie forum. Zastanawiające jest jednak to, że dzieje się to od dłuższego czasu a reakcji administratorów/moderatorów jak nie było tak nie ma. Nikt, po prostu nikt nad tym forum nie panuje, co gorsza, chyba nie chce panować. Garstka użytkowników próbuje zwrócić uwagę "intruzom" wytykając przede wszystkim tragiczną jakość wypowiedzi, z naciskiem na ortografię. Ale co to da, skoro brakuje radykalnych decyzji i rozwiązań ze strony władzy?...

 

Potrzebny jest gwałtowny wzrost aktywności moderatorów. Aktualnie jest ich za mało, wskazane byłoby powołać kilku nowych, aby obserwowali dane działy. Bez tego to forum upadnie całkowicie, a chyba tego nie chcemy...

Edytowane przez pianista47
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Jeżeli nie odpisze tu w temacie, a zobacze, że PW przeczytał to będzie ostatni gwóźdź do trumny.

 

EDIT: O 23:12 TS przeczytał PW.

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Spokojnie, Speed odpisze :-> Macie racje. Trochę też to moja wina, bo ostatnio mam tak mało czasu na cokolwiek, w sumie jak zawsze. Poza tym jak to mówił Joker "If you're good at something, never do it for free", mi nikt za moderowanie itp. nie płaci, więc nie mogę na to poświęcić np. kilku godzin dziennie. Ale zatem ogłaszam, że zanim zadzwoni pierwszy szkolny dzwonek ruszę wszystkie niedokończone sprawy i zacznę pierwszy w historii otwarty nabór na moderatora :D Możecie mnie później z tego rozliczyć :wariat:

  • Popieram 6
Link to post
Share on other sites

TS został czerwonym, bo jak benchmark się rozwijał to TS napisał jakąś tam reckę o zakładaniu własnego forum, stworzył na zlecenie skórkę jeszcze dla phpBB3 i wkręcił się do ekipy :menda: I jakie technikum? Drugi rok studiów mnie czeka, muszę golda i expa uzbierać żeby za coś przeżyć :wariat:

 

I sorry za offtop... ale w sumie ja to mogę :-> Dajcie mi może, hmm, dzień i będzie widać wyniki.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

No proszę -- świetnie, co za zryw !

 

Tylko Ci, co teraz tak rwą się do czynu społecznego - jakim jest moderowanie na forum, niech później się nie rozczarują, że nikt za to im "słodził" nie będzie.

 

 

Sony, GreQ - pewnie, że tak :)

Link to post
Share on other sites
Gość darkatraz

Danny ja wiem co to być moderatorem forum. Do rzeczy przyjemnych to nie należy jednak muszą być takie osoby by na forum był ład i porządek.

 

Często można się spotkać z obraźliwymi wiadomościami, że bezkarnie było dane ostrzeżenie czy ban. Jednak zazwyczaj piszą to rozwydrzone małolaty bo człowiek kulturalny będzie wiedział za co albo w sposób miły się zapyta.

 

Szkoda tylko, że tacy ludzie to zaczyna już być gatunek na wyginięciu.

 

EDIT: Co byście powiedzieli by stworzyć jeszcze jeden dział, a mianowicie Kosz/Śmietnik i przenieść tam wszystkie tematy jakie już dawno są zamknięte/nie aktualne/za bardzo powielone.

Według mnie forum stałoby się dzięki temu bardziej przejrzyste i czytelne. Jedynie będzie z tym BARDZO dużo pracy :/ :/

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

GOOD! Może będzie można nareszcie normalnie przeglądać forum ;/

Niektórych ludzi naprawdę nie rozumiem, tak narzekają jak widać wyżej a zapominają o sobie, tak jak widać niżej.

 

Na problem jednego z użytkowników, udzielona została bardzo pomocna rada "Nie odbieraj telefonu", która ponadto została przypieczętowana plusikami. Rzeczywiście bardzo zabawne, lecz nic kompletnie nie wniosło to do tematu autora. Co innego gdyby taki pomysł wypłynął od dziecka w przedszkolu, wtedy można by się uśmiać jakie dziecko jest bystre ale chwila, moment czy to przedszkole czy forum ze "specjalistami"?. Niestety taki jest tutaj poziom i aż przykro się robi widząc to na własne oczy. Dlatego mam nadzieję, że 'New World Order' przywróci tutaj ład i porządek.

Mój problem jest taki, że jak zadzwoni telefon domowy i ktoś go odbierze to rozłącza mi internet albo jak ktoś podniesie słuchawkę to to samo.Dzwoniłem już do neostrady, ale nie byli w stanie mi pomóc nawet po wizycie ekipy.

 

@DANNY_79

Dlatego osoba, która chce się podjąć tego zadania powinna być pewna swoich możliwości, ponieważ bycie moderatorem to nie problem, schody zaczynają się wtedy gdy trzeba utrzymać porządek a bmk jest niestety albo stety dużym, popularnym forum i jak bodajże Spider zauważył dziennie pojawiać się może 600-800postów! Dlatego, utrzymanie porządku tak rozpędzonej machiny nie należy do łatwych zadań, nie wspominając już o tym, że obecnie prawie wszędzie panuje bordello.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Panowie spokojnie, dajmy czas. Rozsądniej będzie jak Administrator wytypuje kilka osób na stanowisko moderatora. Obawiam się, że siłą demokracji nic z tego nie wyjdzie, za dużo tutaj mamy koleżeńskich układów. Potrzeba osoby zdecydowanej, bezlitosnej i przede wszystkim konsekwentnej, która bez skrupułów będzie egzekwować regulamin forum wśród wszystkich użytkowników.

Link to post
Share on other sites

Obawiam się, że siłą demokracji nic z tego nie wyjdzie, za dużo tutaj mamy koleżeńskich układów.

Ja tam nie zauważyłem żadnych układów. Sam zostałem moderatorem dzięki temu że napisałem do The Speeda czy nie potrzeba pomocy. Tak więc jeśli ktoś chce pomóc na forum i chce podjąc się tego wyzwania to walić do TS'a.
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...