Skocz do zawartości

Zestaw do oceny 3300-3500zl oraz pytania.


Recommended Posts

Witam.

Na wstepie chcialbym sie przywitac.

 

Chcialbym zadac rowniez kilka pytan odnosnie tego zestawu. (gry + projekty graficzne, obrobka wideo)

http://i50.tinypic.com/2gvneoj.jpg

 

Wychodzi dokladnie: 3362zl Budzet naciagniety do 3500zl

 

Pytania:

1. Czy warto dolozyc 200zl za 7870? (Czy 7870 za 999zl w esc.pl nie jest jakims kastratem? To samo tyczy sie 7850 za 799) Monitor Full HD. Budzet i tak juz zwiekszony :/

2. Co z procesorem? Warto zainwestowac w Ivy 3570K? Bardziej przyszlosciowy?

3. Czy zasilacz podola?

4. Czy wszystkie czesci sa kompatybilne?

5. Jakas alternatywa dla Cruciala ?

 

Pozdrawiam i z gory dziekuje za ocene fachowym okiem i porady.

Link to post
Share on other sites

Dziekuje za tak szybkie odpowiedzi.

 

Fakt, ceny 7850/70 strasznie spadly, sprawdzalem 2 tyg temu to kosztowaly 1000/1300zl.

Podkrecac bardzo nie zamierzam. Minimalnie, wg potrzeb. Vertex 4 jest w tej samej cenie, jak wypada ich porownanie? Jestem w pracy i nie bardzo mam czas wczytywac sie w testy.

Dzieki za wskazowke dotyczaca zasilacza, modularny bardzo sie przyda, obudowa nie jest jakas gigantyczna.

 

Jaka firma robi najlepsze radki o ktorych mowa? I co z ramem, 1333 czy 1600? Jakas znaczaca roznica?

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

OCZ Vertex 4 jest nieco szybszy i chyba jednak mniej awaryjny niż Crucial. Niemniej oba dyski są dobrym wyborem.

 

Co do karty graficznej, to Gigabyte, Asus i MSI - modele tych firm są godne polecenia.

 

Różnica pomiędzy 1333MHz a 1600MHz jest znikoma.

Link to post
Share on other sites

Sorki , ale nie ma sensu dokładać do 7870 bo jak podkręcisz 7850 to masz taki wynik jak 7870 ,a karty powyżej 1 tysiące nie wiem poco ludzie kupują chyba , że bogacze :) P.s Ceny radków właśnie tych spadną jak nvidia wprowadzi nowe karty a teraz vertex3d jest po 860 zł 7850 2 gb :)

 

A i nie kupuj na Esc.pl tylko na Morele.net Porównując mój zestaw z mojego tematu na morele miałem taniej okolo 230 zł a to piechotą nie chodzi :>

Edytowane przez Adam Biore I Spadam
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...