Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie. Mam taki problem, bo dostałem dzisiaj Netie Spot, internet powinienem mieć aktywowany już, albo jeszcze dzisiaj mi aktywują i w tym rzecz, że podłączam tego Spota do linii telefonicznej i cały czas świeci mi się dioda na czerwono. Jak wejde na tego spota to tam mam napisane, że połączenie DSL - nie podłączono i teraz nie wiem, czy jeszcze mi nie aktywowali internet, czy może źle coś jest podłączone chociaż to tylko 2 kabelki czy może coś u mnie z gniazdkiem jest. Co może być przyczyną?

Aha i jeszcze takie pytanie. Na instrukcji mam napisane, że jak podłączam na innym gniazdku telefon to muszę użyć splittera dołączonego do Spota, tylko nie wiem czy chodzi o telefon z netii czy ogólnie jakikolwiek ( Posiadam z Orange).

Edytowane przez diablos222
Link to post
Share on other sites

Ja tez tak miałem.

Cos chyba było z ich routerami poniewaz zglosilem to do nich , a oni wciskali mi kit ze to router jest felerny. mowie no dobra zdaza sie ale chyba nie 7 razy.(na kuzyna tp linku dziala az milo)

za 8 jak juz nie działal to kupiłem TP linka i oOO działa do dzisiaj.

 

Sprawdz na innym routerze napewno masz ten problem co ja.

 

Zeby bylo smiesznie sprawdzilem ten router od netii u kumpla ktory ma NEO i tam on dziala.

Edytowane przez shadloger
Link to post
Share on other sites

Z tym, że ja w moim routerze nie mam wyjścia telefonicznego, żeby go podłączyć. Wyjścia Ethernet nie mam więc telefoniczne to jedyny sposób na internet.

 

Ale przy tym routerze od netti ?? czy tam twoim jakims, bo cie nie zrozumialem teraz :)

 

jak znajde ten link z elektrody co tez tam na forum pisalem to podrzuce ale napewno jest to wina routera.

Moge sie załozyc o stowe.

 

MASZ

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2120580.html

Link to post
Share on other sites

Powinienem dostać od Netii jakiś login i hasło ale go nie mam. Skąd mogę go wziąć?

W ogóle to jakaś ta netia beznadziejna jest. Chciałem pogadać na Live Chacie, ale trzeba najpierw się zalogować. Patrzę i nigdzie nie ma rejestracji. Przeczytałem, że trzeba się zalogować na podstawie umowy więc klikam Loguję się po raz pierwszy wpisuje dane i mi wyskakuje " Brak możliwości zalogowania po numerze umowy. Prosimy o kontakt z operatorem po stronie netii". Bez sensu, trzeba się zalogować na podstawie numeru umowy, więc wklepuje a tu nie chce się logować, bo nie!

Edytowane przez diablos222
Link to post
Share on other sites

Mam kolejny problem, bo jak wcześniej mogłem wejść na spota i po nim śmigać tak teraz nie mogę, bo cały czas mi wraca do strony z informacją, że źle podłączone kable są. Czytałem, że jest możliwość, że na tym spocie trzeba ręcznie wpisać login i hasło ( których nie mam, czytałem, że są to MOŻLIWE email i pin).

 

Hmm, dzisiaj podłączyłem i spot zaświecił się na biało. Więc ruszyłem i szybko go podłączyłem pod komputer. Windows mi od razu pokazał, że jest internet ale jak próbowałem wejść na jakąś stronę to nie mogła się wyświetlić, lecz nie było już komunikatu o złym podłączeniu kabli. Wlazłem na spota bez problemu, pokazał że kabel DSL podłączony i pokazał mi prędkość 17 mb download i 1,2 upload. Mimo wszystko internetu nie było. Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

CO DO NETI TYLKO TYLE -TRZYMAC SIE Z DALA OD TYCH OSZUSTOW I ZLODZIEI !!!

Mialem kiedys internet wo Wimax. Nagle przestalo to dzialac jak sie pozniej okazalo z ich winy bo zamontowali jakis inny nadajnik w okolicy ktory zaklocal nadajnik wimaxu. wiec kilka telefonow wykonalem , przyszed ich serwisant cos pomierzyl, popatrzyl i poszedl. miesiac pozniej dostalem wypowiedzenie umowy i do zaplaty WILEKA SUMKE za zerwanie !!! (nic takiego nie robilem - to z ich winy przestalo dzialac). oczywiscie powiedzialem ze tego nie zaplace i ich olalem oraz telefony od firmy windykacyjnej bo to dlamnie smieszne by placic za cos cobylo wina operatora.w zeszlym miesiacu komornik zajal mi 3,5 tysia na koncie wraz z jakimis kolosalnymi odsetkami i innymi bzdetami

tak sie wlasnie konczy wspolpraca z tymi OSZUSTAMI !

sprawe bede prawdopodobnie kierowal do sadu

Edytowane przez tommyt1983
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...