Skocz do zawartości

Recommended Posts

Troszkę ciężko się z tej aukcji czegoś konkretnego dowiedzieć. Wiadomo tylko tyle, że komp był kupiony w Polsce, i przeznaczony na Stany Zjednoczone. Zapewne jego cena będzie wynosiła około 6-10 tyś., ponieważ na aukcji nie podana jest cena minimalna.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie wszystkie aukcje tego uzytkownika sa bardzo podejrzane. Po pierwsze niska cena - np. 7500 PLN (kup teraz) za zestaw 3 way SLI GTX680, i7-3930, Rampage IV Extreme. Brak kontaktu telefonicznego a jedynie za posrednictwem maila, jedyna forma platnosci to przelew na konto... Poczekajmy az ktos kupi jeden z jego zestawow i wystawi komentarz

Edytowane przez Wooojciech1983
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

No to jest pewny przekręt. Mnóstwo regułek i żadnych konkretów. Nie ma możliwości wysyłki za pobraniem, bo Fedex nie daje takiej możliwości. Dziwne, bo ja bez problemu wysyłam paczki fedexem za pobraniem. Do tego taka poważna firma a mail w domenie aol.com. Lepiej nie tykać.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dla mnie wszystkie aukcje tego uzytkownika sa bardzo podejrzane. (...)Poczekajmy az ktos kupi jeden z jego zestawow i wystawi komentarz

I co? Wystawi pozytyw to kupisz? To ma byc porada? Sam posiadam kilka kont na allegro wiec taki oszut spokojnie moze manipulowac komentarzami za sprzedaz fikcyjnego towaru. Zasada jest jedna, nie ma nic za darmo!

 

No to jest pewny przekręt. (...). Lepiej nie tykać.

I tyle w tym temacie, do zamkniecia.

Edytowane przez Piotr
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

I co? Wystawi pozytyw to kupisz? To ma byc porada? Sam posiadam kilka kont na allegro wiec taki oszut spokojnie moze manipulowac komentarzami za sprzedaz fikcyjnego towaru. Zasada jest jedna, nie ma nic za darmo!

 

 

 

I tyle w tym temacie, do zamkniecia.

 

Zgadzam sie z Toba ze aukcja to na 100% oszustwo.

Zglosilem do allegro podejrzenie ze sprzedajacy jest oszustem poprzez formularz kontaktowy.

Miejmy nadzieje ze go zablokuja zanim kogos oszuka.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...