Skocz do zawartości

Battlefield 3 ustawienia graficzne


Recommended Posts

Siatka terenu ultra reszta na low i rozdzielczość fullhd jak wyrobi wszystko widać i jest rzeżnia

 

ustaw w msi afterburner w msi on screan limit fps na 60 i nie zaznasz spadków i wzrostów fps (brak pływającej myszy)

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Widać że Szymon nie gra nałogowo czy zawodowo na ultra to sobie singla przechodzę ale te fragi są głupie i można je od tylca załatwić nie to co na multi ale czasami rodzynki się też trafiają i można mu nawet claymora na głowie posadzić

Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

nie przy v-sync masz pływającą myszkę takie spowolnienie przez wymuszenie synchronizacji a w msi blokuje na max 60 fps i pływania niema

A można ustawić inny limit w tym programie (czyt. niższy, np. 30fps) ?? Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

tak nawet jak chcesz to i 5 fps działa ale nie polecam

 

http://images10.fotosik.pl/2201/f1bb3a24a2cc2c51m.png

 

kubagole jak dasz rozdzielczość 1920-1200 to nawet AA jest nie potrzebne bo wszystko wygląda na oko bardzo ładnie a pokazywanie zbliżeń na krawędziach to bez sensu bo nie siedzi się 5mm od monitora tylko ok 50-70 cm

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

rolandwally83 - Daję plusa, bo szukałem limietra do gier. Potem sprawdzę czy działa. Adaptacyjnyego Vsync na XP nie mam wgl a na 7 w niektórych grach nie działa. To to by było lepsze od Vsync może :)

Link to post
Share on other sites

Widziałem ten test ale z moich ustawień dałem to co daje gra czyli low medium high i ultra na medium też dobrze wygląda a zadziwiająco dobrze wygląda low tak samo jak w crysis 2

 

limiter działa przykład ustawienie 5 fps wprzy resident evil 5

 

http://images10.fotosik.pl/2201/684bed288d13cde8m.png

 

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites

Ja mam słabszą kartę (GTX580) i gram na max detalach w Full HD. Do tego 4xMASA i 16x Filtrowanie Anizo. Przeciwników ładnie widzę, a i grafika robi wrażenie. Po co pogarszać grafikę i odbierać sobie przyjemność z gry?

Masz plusa, bo się zgodzę. Po co pogarszać grafikę i odbierać sobie frajdę? Ta gra jest boska. Zagrałem w wersję PC'tową i sam to stwierdziłem. Aha, mi nawet na HD7850 na Ultra w FullHD i przy MSAA x4 daje radę :P. O Filtrowaniu nie mówie, bo x16 to podstawa.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...