Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood fps problem


Recommended Posts

Witam,

Z nieznanych mi przyczyn mam dość wydaję mi się nietypowy problem z grą assassin's creed brotherhood, otóż gram na full detalach z multipróbkowaniem off 1920x1080 i mam bardzo mocno wahające się klatki non stop od 35 do 50 a czasem nawet 1, nawet gdy są w miare stabilne gra i tak się dość mocno przycina, wie może ktoś jak temu zaradzić? raczej to nie wina sprzętu powinien lekko podołać

Link to post
Share on other sites

Syf na dysku? Przeczyść, usuń rejestr, defragmentacja.

 

dysk mam raczej utrzymany w porządku, nie mam żadnych zbędnych śmieci, na systemowym 20gb na 38gb wolne, a na drugiej partycji 80 na 190gb, system niedawno instalowany więc raczej syf na dysku nie wchodzi w grę, tymbardziej że z jaką kolwiek inną (bardziej złożoną) grą kłopotów nie ma
Link to post
Share on other sites

Ja mam również taki sam problem w grach z serii Assassin's Creed. Niestety do tej pory nie udało mi się ustalić jaka jest przyczyna. Nie jest to na pewno wina syfu, rejestru i fragmentacji dysku. Działo się tak na stosunkowo świeżym systemie.

 

Moja karta to 6950.

Link to post
Share on other sites

Poszukaj czegoś na internecie na ten temat, zbyt dużo rzeczy może na to wpływać, ja jednak radzę żebyś pogrzebał w sterach bo to różnie bywa z nimi czasem najnowsze beta działają dobrze, czasem starsze lepiej. Zdarzają się także odosobnione przypadki w których cięzko stwierdzić co się stało.

 

Edit: Właśnie szukałem czegoś na ten temat i znalazłem na pclabie jak koleś chciał zmienić 6850 na gtx'a 460 z tego powodu, co oznacza, że jednak jest coś z tymi kartami chyba nie tak.

Edytowane przez pajka831
Link to post
Share on other sites

hmm no może ale powiem, ze jak grałem w brotherhood i wyszły jakieś stery od nvidii i zaktualizowałem to gra miała olbrzymie spadki ale wróciłem do starych i było więc na różnym sprzęcie zdarzają sie najróżniejsze problemy :(

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...