Skocz do zawartości

Głośniki 2.1 (ok. 200zł), Mysz (ok. 200zł)


Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Ostatnio rozglądam się za głośnikami do nowego komputera. W tym momencie posiadam głośniki 2.1 MediaTech Partita MT333. Jestem z nich bardzo zadowolony ale zostają one przy starym kompie. Szukam czegoś nawet podobnego i niedrogiego. Bardzo miły bas oraz pomocne pokrętło jego regulacji. Co polecacie w cenie do około 200 zł.

 

Problem też mam z myszką. Obecnie posiadam Razer Salmosa i jestem z niej bardzo zadowolony. Bardzo dobrze leży w ręce, lekka, możliwość dostosowania czułości. Jedyne czego jej brakuje to jakiś dwóch dodatkowych przycisków (ale w tej cenie to chyba nie ma co wymagać). Niestety coś się z nią ostatnio dzieje niedobrego. Mianowicie przy wolnych ruchach kursor czasami się lekko blokuje albo sam zaczyna się przesuwać. Nie wiem co może być przyczyną. Macie jakieś pomysły? Jeżeli czeka mnie wymiana myszki to również poproszę o jakieś propozycję myszorów do 200 zł max chyba. Zastanawiałem się na Abyssus.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Deathadder (resztę myszy razera sobie odpuść, co do abbysus'a to możesz trafić na model z jitteringiem), g400v2 (najlepszy stosunek cena/jakość), xai, mx518 (bardzo dobra mimo przyciągania kątowego), ewentualnie g9x, m8000x.

Jeśli jesteś hadkorowym graczem fps to zastanów się nad pierwszymi 4 myszkami, jeśli nie to patrz na wszystkie modele, jeśli natomiast nie grasz w fps'y to możesz brać obojętnie co, nawet słabiutkie rat'y od saitek'a.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...