Skocz do zawartości

Recommended Posts

Czemu? Mam neostradę, kolega ma jakiś net orange i obaj jesteśmy zadowoleni. Wszystko zależy oczywiście od tego jakie jest obciążenie łącz, ale źle nie będzie. Zresztą można chyba na okres próbny wsiąść.

Edytowane przez kubas246
Link to post
Share on other sites

Jak już na temat orange to mam pytanie. Wie ktoś może czy jest możliwe przejście w orange z jednej umowy na drugą? Konkretnie mam taką sytuację, że wcześniej nie miałem dostępu do internetu stacjonarnego i zdecydowałem się na radiówkę orange freedom pro cdma, a teraz dowiedziałem się, że będę niedługo przełączony na inną centralę odległą o 3km ode mnie. Do końca umowy pozostało mi około 1 roku i chciałbym przejść na internet stacjonarny. Sory za offtop i ten temat powinien być chyba w dziale internet a nie ogólnym.

Link to post
Share on other sites

Mam już netię 2 rok i jestem zadowolony z usługi. Jak mówicie, że Orange jest ok to może się zdecyduję na to. Dzięki.

@hugas myślę, że powinieneś się skontaktować z infolinią z orange i zapytać o to.

Co do tematu, dział Internet jest w Software, a raczej mój problem nie odnosi się do software.

Link to post
Share on other sites

Orange to teraz ma Neostradę? Ja miałem ten żałosny internet i niestety tragedia. Prędkości śmieszne, oferują do 2mb/s, a faktyczna nie przekraczała 1mb/s. Czasami odcinali i cały dzień nie było, prędkość pobierania tragiczna, wysyłania jeszcze gorsza. Obsługa to masakra...

Link to post
Share on other sites

Ja mam oragne, ale nawet jakbym wybrał neo to i tak net idzie po tych samych kablach, niestety czasami są problemy z pingiem oraz prędkością downloadu, a jeśli masz zamiar dzwonić na infolinie orange to trzeba liczyć się z wysokimi kosztami połączenia...

Cena dobra, ale sama jakość usługi średnia (może dlatego, że mieszkam na zadupiu :P

Link to post
Share on other sites

Orange to TP. Co by o nich nie mówić to najlepszy internet jaki miałem w życiu. W mieszkaniu mam od nich. Bardzo dobra obsługa.

 

Netia to ich konkurencja, z nimi miałem do czynienia w firmie. Jedna Pani nawet bez mrugnięcia okiem wciskała mi usługę kiedy mówiłem, że mam sygnał z TP, że nie ma w tej lokalizacji neostrady. Upierała się, że jest ale nie miała dowodów na to. Na moje pytanie..."Ok podpisze umowę ale jak się okaże, że nie działa to uznajemy ją za nieważną?" odpowiadała..."Nie, tak nie możemy zrobić" ;) Zabawni ludzie, niby mam na siebie to ryzyko wziąć? ;)

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

TP jest jak trzeba. Mam u nich dostęp do neta od zawsze - czyli od komutowanego, poprzez sdi, a na różnych neostradach i dsl kończąc. Nigdy się nie zawiodłem (a wymagania mam spore - szczególnie przy łączu do serwera)

 

 

Tu akurat przykład vdsl (na stacji roboczej - więc za serwerem, gdzie jest kilka usług obciążających stale łącze)

http://www.speedtest.net/result/2139388920.png

Link to post
Share on other sites

Posiadam neta z Orange od kilku lat. Na początku bardzo irytowały mnie wyższe pingi niż u kumpli, Była to opcja 1Mb. Od kilku miesięcy posiadam 6Mb, Ku mojemu zaskoczeniu pingi zmalały. Na plus zaliczam pakiet złotówek- jeśli posiadasz telefon komórkowy w Orange to co miesiąc otrzymujesz tzw "pakiet złotówek" znajdujący się na koncie promocyjnym, który możesz przeznaczyć na transfer danych (net w tel), połączenia na tel stacjonarne oraz smsy w Orange. W przypadku 6Mb jest to bodajże 30 zł. Niestety z ww pakietu nie można korzystać w przypadku pobytu za granicą, środki przepadają (obecnie przebywam w Niemczech). Co do samego łącza to nie doświadczyłem spadków prędkości czy nagminnej utraty połączeń. Dodam, że w moim przypadku sporo czasu trwało zwiększenie prędkości z 1 na 6. Problematyczna jest kwestia dostarczania faktur w formie papierowej, często dochodziły po terminie zapłaty. Nie wiem czy jest to regułą czy tylko ja tak mam ;)

Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi ;) W netii podobają mi się właśnie elektroniczne faktury, ale teraz zauważyłem, że w Orange też są. Poczekam jeszcze trochę, może wyjdą jakieś nowe promocje w netii - przynajmniej tak 2 miesiące temu powiedzieli, żeby lepiej trochę poczekać, bo będą promocje :).

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY__79

w TP są elektroniczne "fu*k-tury" - sam mam takie od dawna i jestem zadowolony :)

 

E:

Wybieraj co dla Ciebie lepsze -- ja z Orange/TP jestem bardzo zadowolony od lat (nie obyło się bez jakiś małych wyjaśnień -- ale w której firmie ich nie ma :) )

 

//pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

polecam internet radiowy od lokalnego operatora :)

 

chciałeś się pochwalić czy jak ? Radiówka to jest chłam dotyczy to bardzo wielu osób. A że tobie operator dostarcza dobra usługę, to się ciesz, ale to dotyczmy w Polsce mniejszości.

 

Edytowane przez adivxv5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...