Skocz do zawartości

Słuchawki głównie do muzyki


Recommended Posts

Potrzebuję rady kogoś kto się orientuje w temacie, otóż chciałbym zakupić nowe słuchawki, takie które zakrywają całe ucho i dobrze tłumią otoczenie. Dodatkowo takie, które grają głośno bez wzmacniacza, zwyczajnie podłączone do komputera. Nie mam żadnej karty dźwiękowej, ot zwykła zintegrowana na mobo. Mikrofon to dobry bonus, ale jego brakiem wcale się nie przejmę. Ahh i oczywiście wygodne, nie męczące przy długim słuchaniu :-)

Link to post
Share on other sites

W takim razie, jeśli szkoda Ci kasy "na coś czego nie wykorzystasz w 100%" to tym bardziej powinieneś dokupić kartę dźwiękową do dobrych słuchawek, aby wykorzystać je w 100% z tym, że to kolejny wydatek około 100 zł.

Powiedz jeszcze jakiej muzyki słuchasz - zależy Ci na mocnym bassie ? Jeśli tak to Sennheisery HD 202 były by też dobre, ale te z kolei mają małą muszlę, co mi osobiście nie odpowiada.

Jeśli nie zależy Ci na szybkim zakupie, to pochodź po okolicznych sklepach i posłuchaj interesujące Cie modele i podejrzewam, że wtedy znajdziesz odpowiednie dla siebie słuchawki.

//edit: Myslę, że Tobie wystarczy coś takiego - http://www.agito.pl/karta-dzwiekowa-asus-xonar-dg-85-530398.html W porównaniu do integry jakość będzie dużo lepsza ;)

Edytowane przez B o r o
Link to post
Share on other sites

Zdecydowałem się już na Superluxy HD681B, dzięki za pomoc.

 

jak do integry osobiście wolałbym Philipsa sph5401

@2up xonar jest ddo gier bardziej przystosowany do muzy polceam creative, esi, emu

hmm ciekawa teoria, jak Asus wydał Przetwornik C/A. A są karty dedykowane między innymi pod muzykę.
Link to post
Share on other sites

Czyli według Ciebie wszystko co poniżej 100zł jest beznadziejne? Twoja sprawa, nie interesuje mnie Twoja opinia na ten temat, jak chcesz pomóc to pomóż wybrać najlepsze do 100zł, bo to jest granica której NIE przekroczę, czy się komuś to podoba, czy nie :)

Link to post
Share on other sites

czyli kupisz sluchawki ktore graja byle jak jak z tlumieniem bez tlumienia;) nie offtop

Wiadomo, że super to one nie będą, ale się powtarzasz i srasz offtopem.

Nie trzeba wydawać fortuny, aby kupić dobry produkt (jakość/cena).

Najlepsze będą chyba te superlux'y 681, to i tak za dużo jak na integrę. Jeśli chcesz mikrofon i przy okazji zamkniętą konstrukcję to koss sb49.

Edytowane przez Cacek93
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...