Skocz do zawartości

GTX 560 Ti czy warto wymienić?


Recommended Posts

Tak mi ostatnio chodzi po głowie kilka pomysłów, między innymi czy opłaca się do mojego GTX 560 Ti (wersja HAWK od MSI) dokupić drugiego identycznego pod SLI? Koszt takiej przyjemności to ok 900zł.

Czy może lepiej zamiast bawić się w SLI sprzedać tę kartę i zainwestować w nowego GTX 670?

 

Które rozwiązanie jest według Was korzystniejsze?

 

Wspomnę, że gram w rozdzielczości fullHD i chciałbym oczywiście aby nowsze gry chodziły na możliwie najwyższych detalach.

Link to post
Share on other sites

Sam stałem przed identycznym wyborem. Sprzedałem swojego GTX560Ti Hawka i zakupiłem Gigabyte GTX670 WF3.

Po OC karta robi ~10 800 Graphics score w 3DMarku, to jest więcej niż dwa Hawki w SLI. Do tego cisza i znacznie mniejszy pobór prądu. Nie zastanawiaj się tylko bierz GTX 670

Edytowane przez Wooojciech1983
Link to post
Share on other sites

Na razie robię sobie tylko takie rozeznanie w temacie ponieważ ostatni miesiąc sporo mnie kosztował... Burza spaliła mi monitor, zasilacz i płytę główną. Monitor i płytę oddałem na gwarancje, zasilacz niestety musiałem kupić nowy. Monitor wrócił do mnie po 2 tyg, a za płytę po równym miesiącu odebrałem pieniądze. Przed nową grafiką czeka mnie jeszcze wymiana dysków twardych. Obecne mocno wysłużone Seagate Barracuda 160GB (7200.10) i troszkę nowsze 500GB (7200.12) chce zastąpić OCZ Vertex 4 128GB oraz Seagate Barracuda 1TB ale już pod SATA 3.

 

Jednak już teraz zbieram rozumy. :)

Link to post
Share on other sites

Na razie robię sobie tylko takie rozeznanie w temacie ponieważ ostatni miesiąc sporo mnie kosztował... Burza spaliła mi monitor, zasilacz i płytę główną. Monitor i płytę oddałem na gwarancje, zasilacz niestety musiałem kupić nowy. Monitor wrócił do mnie po 2 tyg, a za płytę po równym miesiącu odebrałem pieniądze. Przed nową grafiką czeka mnie jeszcze wymiana dysków twardych. Obecne mocno wysłużone Seagate Barracuda 160GB (7200.10) i troszkę nowsze 500GB (7200.12) chce zastąpić OCZ Vertex 4 128GB oraz Seagate Barracuda 1TB ale już pod SATA 3.

 

Jednak już teraz zbieram rozumy. :)

 

Niezlego miales pecha. Co do tematu tez bym bral 670, SLI nie zawsze dziala a jak dziala to nie zawsze masz 100% przyrostu mocy :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...