Skocz do zawartości

Sprzedam komputer + niezłe bonusy


Recommended Posts

Sprzedam całą budę z podpisu tj:

 

CPU: i7 2600k + NOCTUA NH-U12P SE2

MOBO: ASUS SABERTOOTH P67 REV 3.0

RAM: 2x 4GB Corsair DDR3 1600 CL8 Vengeance

GPU: EVGA 680 GTX OC to Signature + EVGA Backplate

HDD: SSD OCZ Vertex 3 60GB + Seagate 500Gb Barracuda

PSU: Thermaltake Toughpower Grand 750W 80+ Gold

CASE: Cooler Master HAF-922

 

Zdjęcia: http://q3.kn.pl/komp/

 

Z ciekawostek:

 

- GTX ma zamontowany Backplate od EVGA, nieźle się kręci. U mnie na stałe podkręcony do wersji Signature. W tej konfiguracji robi 10500 w 3dmarku.

- Procek również niegłupio się kręci. Do benchmarków robiłem 4.8-4.9, na 4.5 chodzi przy niezłym napięciu i dobrych temperaturach. U mnie chodzi na stocku.

- Całość kupiona w kwietniu w komputroniku. Karta kupowana od Yacko, z tego forum. Karta jest zarejestrowana na EVGA.com. Ma niecałe 3 lata gwarancji. Wszystkie paragony i faktury dołączam oczywiście.

- Wszystkie boxy, pudła, kable, złączki, torebeczki, duperelki i inne posiadam. Dołączam do zestawu.

- Z zestawem od początku nie miałem żadnych problemów. Składałem go sam i chodzi tak jak trzeba.

 

Do tego wszystkiego dołączam:

 

- monitor LG FLATRON M228WD - nie chce mi się robić zdjęć, na życzenie mogę. Monitor ma już kilka lat, ale chodzi jak trzeba. Żadnych bad pixeli. Gwarancji brak

- Serwer NAS Synology DS110J + dysk 2TB - rewelacyjna maszynka, strasznie mi jej szkoda. Kupiona dwa lata temu. Fakturę posiada, box również. Nie pamiętam czy jest na gwarancji, ale chodzi jak marzenie. http://www.synology.com.pl/dysk-sieciowy-ds110j.php

- Mysz mx518

- Słuchawki Steelseries 5Hv2 - niekiedy lewy kanał szwankuje, ale to problem z kablem, wystarczy pomiętosić i dalej śmiga.

- Konto Orygin z BF3 + ten pierwszy dodatek

- Konto Steam - Counter-strike 1.6 , Crysis 1, Crysis 2, L4D2, Serious Sam 3

- Oryginał Max Payne 3

 

To chyba wszystko. Interesuję mnie sprzedaż tego wszystkiego razem. Proszę tutaj mi nie proponować cen za poszczególne podzespoły oraz niczego sobie nie rezerwować. Jak do niedzieli nic się nie ruszy, będziemy myśleć, wcześniej to jeszcze puszczę na allegro. Zestaw jest we Wrocławiu i zdecydowanie wolałbym odbiór osobisty. Można przyjechać, pooglądać, potestować - nie ma sprawy. Zestaw już wystawiam na sprzedaż, ale uprzedzam, że do odebrania będzie za tydzień w piątek. Przez ten tydzień jeszcze go potrzebuję. Cena jaka mnie interesuje to 5000 zł za wszystko. Poważne propozycje na PW.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

UPDATE:

 

Sprzedaję na części. Wysyłka możliwa od środy, tylko kurierem DPD lub odbiór osobisty (bardzo mile widziany). Do każdej ceny proszę doliczyć 20 zł. Nie mam możliwość wysyłki za pobraniem, ponieważ będę wysyłał z firmy. Dla mocno niewiernych z allegro nie ma problemu. Tylko propozycje, żadnych komentarzy co do cen. Reagować potrafię sam.

 

CPU: i7 2600k + NOCTUA NH-U12P SE2 - 900 + 100

MOBO: ASUS SABERTOOTH P67 REV 3.0 350

RAM: 2x 4GB Corsair DDR3 1600 CL8 Vengeance 150

GPU: EVGA 680 GTX OC to Signature + EVGA Backplate 1700

HDD: SSD OCZ Vertex 3 60GB + Seagate 500Gb Barracuda 200 + 150

PSU: Thermaltake Toughpower Grand 750W 80+ Gold 350

CASE: Cooler Master HAF-922 300 / z dodatkowym wentylem Bitfenix i Enermax

 

- Serwer NAS Synology DS110J + dysk 2TB 500

- Mysz mx518 - 50

- Słuchawki Steelseries 5Hv2 - 50 / tak jak pisałem czasami szwankuje jeden kanał, ale po zabawie z kablem wraca do normy

- Konto Orygin z BF3 + ten pierwszy dodatek - 70

- Konto Steam - Counter-strike 1.6 , Crysis 1, Crysis 2, L4D2, Serious Sam 3 100

 

EDIT:

 

Więcej zdjęć w pierwszym poście:

 

http://q3.kn.pl/komp/DSC_0021.JPG

Edytowane przez mst
Link to post
Share on other sites

Rezerwuje Dysk SSD i HDD. Jeśli kolega Pzilk zrezygnuje z chłodzenia to ja bardzo chętnie:) Co z monitorem?? Możesz wysłać mi swój e-mail albo gg, żeby lepiej się dogadać??

Edytowane przez Nolfe
Link to post
Share on other sites

Rezerwuje płytę główną.

@Edit

Płytę kupuję na 99%.

Cholera a ostatnio się napaliłem na tą noctue i kupiłem za 150 zł i to jeszcze bez jednego wentyla. Myślałem że to świetna okazja a tu popatrz :D

Edytowane przez Ravan
Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Przepraszam, że nie odpowiadam na wszystkie wiadomości, ale jestem w pracy i mam sporo roboty. W poprzednim poście napisałem, że wysyłka będzie realizowana w środę. Niestety muszę ponownie przeprosić i przenieść to na czwartek, dzisiaj wrócę późno z pracy, po prostu się nie wyrobię.

 

Dalej, na pewno słuchawki oraz chłodzenie są już zarezerwowane. Resztę dzisiaj uporządkuje i napiszę dla potwierdzenia respektując kolejność ofert, kto co wybrał. W zasadzie z tego co widziałem są potencjalni kupcy na każdą część oprócz grafiki, myszki i serwera. Kilka osób pytało o całą budę bez grafiki, więc jeżeli miałbym ją sprzedać w całości bez grafiki to interesuje mnie 2300 i ja mogę pokryć koszt całego kuriera (oczywiście chłodzenie również, zostawię je w zestawie). Cały zestaw z grafiką to 3900 i ja mogę pokryć koszt.

 

Reasumując, na tą chwilę słuchawki i chłodzenie jest zarezerwowane na pewno. Resztę wiadomości przejrzę dzisiaj i będę się odzywał. Do jutra wieczór można składać oferty, bo jutro będę robił paczki, więc w czwartek wysyłka. Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Przykro mi, ale udało się mi sprzedać cały zestaw jako całość, co było dla mnie priorytetem.

 

Do sprzedaży zostało już tylko:

 

- Serwer NAS Synology DS110J + dysk 2TB 500 - odkopałem pudło oraz fakturę, serwer ma jeszcze gwarancję do marca 2013, a dysk to marca 2014

- Konto Orygin z BF3 + ten pierwszy dodatek - 70

- Konto Steam - Counter-strike 1.6 , Crysis 1, Crysis 2, L4D2, Serious Sam 3 / nowa cena 70

Link to post
Share on other sites

Do sprzedaży zostało już tylko:

 

- Serwer NAS Synology DS110J + dysk Samsung 2TB (hd204ui) 500 - odkopałem pudło oraz fakturę, serwer ma jeszcze gwarancję do marca 2013, a dysk to marca 2014

- Konto Orygin z BF3 + ten pierwszy dodatek - / nowa cena 50

- Konto Steam - Counter-strike 1.6 , Crysis 1, Crysis 2, L4D2, Serious Sam 3 / nowa cena 50

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...