Skocz do zawartości

Recommended Posts

Przedłużam umowę i zaproponowano mi tekie talefony:

 

Sony Xperia U - 169zł

Samsung Omnia M - 159zł

Samsung Wave 3 - 249zł

Samsung Galaxy Ace - 29zł

Samsung Galaxy Ace II - 260zł

Samsung Galaxy S Advanced - 449zł

Samsung Galaxy S Plus - 159zł

Huawei G300 - 1zł

 

Jedyny smartfon jaki posiadałem przez krótki okres czasu to był Samsung Wave I i całkiem mile go wspominam, obecnie używałem Noki E52 ale umarła i stwierdziłem że czas przesiąść się na smartfona na dobre. Chciałbym sprzęt który nie będzie się wieszał, zacinał, miał dobry aparat i pozwalał nagrywać video w dobrej jakości. Telefon na pewno będzie wykorzystywany jako nawigacja oraz czasami w wolnych chwilach chciałbym odpalić jakąś gierkę.

 

Który z powyższych telefonów byście mi doradzili ? Wiadomo też że chciałbym wydać na niego jak najmniej, aczkolwiek jeżeli różnice w sprzęcie są na tyle duże że opłaca się dołożyć wówczas rozważę taką opcję.

Edytowane przez krecik55
Link to post
Share on other sites

Sony Xperia U - 169zł

Samsung Omnia M - 159zł

Samsung Wave 3 - 249zł

Samsung Galaxy Ace - 29zł

Huawei G300 - 1zł

Te odrzuciłbym na starcie,Xperie i omnie za brak obsługi Micro SD,wave za badę(ograniczona dostępność nawigacji i gier),ace pierwszej generacji to już leciwa konstrukcja(wolny cpu i mało ramu),Huawei nie muszę uzasadniać.

 

Z trzech pozostałych wybrałbym galaxy s+,myślę że najlepszy stosunek ceny do możliwości,chodź naturalnie advance najlepszy.O zaletach i wadach poczytaj np, na telepolis/istv.

Link to post
Share on other sites

Różnica względem galaxy s advance i ace 2 to jest taktowanie procesora 800mhz vs 1ghz (kompletnie nie odczuwalne) i ekran 3.8 vs 4.0 z czym s advance na pentile a ace 2 ma zwykla matryce.

Galaxy s plus ma jednordzeniowy procesor, 512 ramu i nie ma lampy.

Galaxy ace 2 ma dwurdzeniowy procesor 2x800mhz 768mb ramu i lampe blyskowa.

Pozdrawiam krzykaczy, którzy się nie znają a pierwsi do komentowania.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

NAwet nie patrz na lg swift l5, nie ma żadnego 4 rdzeniowego procesora, do tego ekran 4 calowy z rozdzielczoscia 320x480(ŻART)

Procesor to jest msm7225, który jest żenująco słaby, natchen chyba chcesz bana wyrwać za wprowadzanie użytkowników w błąd?

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ale Galaxy Ace 2 jest lepszy od galaxy s plusa.

Ekran 3.8 bez pentile vs 4.0 z pentile (duża ziarnistość)

768mb ramu vs 512mb

dwurdzeniowy u8500 2x800mhz vs 1.4ghz msm8255 jednordzeniowy

W przypadku Ace 2 prawdopodobnie oficjalny 4.0 w przyszłości vs 2.3, znowu tutaj narazie jest więcej custom romów.

Galaxy Ace 2 ma lampę błyskową a s plus jej nie ma

Link to post
Share on other sites

Sorki pomyłka nastąpiła :) miało być SG Advanced vs. SG Ace2

Ta dwójka jest do siebie bardzo mocno zbliżona, i wydaje mi się że faktycznie nie mam sensu wydawać 200zł więcej na Advance. W tym momencie o wyborze zadecydować może który w powyższych dostanie update do nowego Androida 4

Edytowane przez krecik55
Link to post
Share on other sites

Gdzie tu jest mowa o lg? Autor rozważa między galaxy s advance a ace 2.

Autor, najlepiej idź na stoisku samsunga i się nimi pobaw. Ja się bawiłem i stwierdzam, że galaxy ace 2 działa płynniej a co do ekranu, to amoled ma bardzo ladne kolory tylko ze ten pentile.

Link to post
Share on other sites

Ja bym jednak dopłacił na twoim miejscu do amoleda bo tego że jest to pentile praktycznie nie zauważysz (a napewno porównując do ekranu ace) a za to kolory i czernie są na nim wręcz rewelacyjne.

 

W kazdym razie oba beda dobrym wyborem z tym ze ja bym dopłacił (mam amoleda i juz innego wyswietlacza nie wyobrazam sobie uzywac :D)

Link to post
Share on other sites

Gdyby chodziło o TV to bym się nie zastanawiał tylko dopłacił te kilka stówek. Ale w tym przypadku jeżeli w słońcu da się normalnie działać na PLS, to raczej jestem już zdecydowany. Chociaż jak Major podpowiada przejdę się do sklepu i porównam sobie oba modele.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Znalazło się parę groszy i do gry wraca Samsung Galaxy S Advance oraz wkracza Sony Xperia Arc S.

Który telefen wg. was będzie najlepszym wyborem ?

Jeśli macie jeszcze jakiś typy w tej klasie cenowej to chętnie zobaczę.

Telefon z oferty Play:

RePlay Stan Stan Darmowy 79 lub RePlay All Inclusive Max 75

Cena telefonu 300-400zł

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...