Skocz do zawartości

Brak karty sim lub jest ona nieprawidłowa


Recommended Posts

Witam!

Byłem dzisiaj w orange po nowy telefon i wybór padł na nokie lumie 610 NFC.

Przyszedłem z nią zadowolony do domu pobawiłem się chwilę po czym chciałem włożyć karte. W kopercie od orange znajdowała się karta MICRO SIM 3G. Pierwszy raz miałem styczność z takim formatem karty, ale włożyłem ją na swoje miejsce i włączyłem telefon. Chciałem zrobić połączenie testowe, aby zobaczyć czy wszystko działa i tu zaczynają się schody. Po wybraniu numeru pokazuję się informacja "Brak karty sim lub jest ona nieprawidłowa". Troszkę zdziwony spróbowałem jeszcze raz, dalej to samo. Zajrzałem do instrukcji która była bardzo biedna, ale nic nie znalazłem. Poszukałem trochę w google i nic. Pytanie do was, co jest nie tak z tym telefonem? Dodam że w sieci komórkowej jest napisane "zła karta sim". Jeżeli wy mi nie pomożecie to będę musiał iść do Orange. Dziękuję i pozdrawiam.

 

@down Karta jest włożona dobrze, a i w kafelku tuż obok ze ikonką słuchawki jest informacja o Braku Zasięgu. Czy źle zrobiłem, czy dobrze to już osądzi czas i ja.

@Lukkas, niestety nikt do mnie nie może zadzwonić, ponieważ wyświetla się brak zasięgu. No cóż będę zmuszony dzisiaj iść do orange i zgłosić problem. Dziwna sytuacja, wyłączyłem swój stary telefon i teraz coś jakby się poruszyło dalej, cóż dalej nie ma zasięgu, ale pokazuje mi chociaż zegar kiedy do kogoś dzwonie. Spróbuje może coś uda mi się zrobić.

Edytowane przez Valdo
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...