Skocz do zawartości

evga gtx 670 4GB


Recommended Posts

Witam. Szukając w różnych sklepach jak najtańszej wersji od asusa natknąłem się na kartę podaną w temacie. Od kilku tygodni przeglądam różne fora i widzę, że evga ma bardzo dobrą opinię. Tutaj podaję link do tej konkretnej karty:

http://www.komputronik.pl/product/166185/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_670_EVGA_4GB_2xDVI_HDM_DP_PCI_E_Superclocked_w-Backplate.html

Czy opłaca się kupić? Jeśli chodzi o kasę to nie ma problemu, najwyżej w innym terminie kupię sobie myszkę. Tylko czy można tą kartę dostać gdzieś taniej, ewentualnie może być wersja 3GB niestety takiej nie znalazłem. Mam jednak kilka pytań, mianowicie:

-Czy to chłodzenie może być? Wygląda jak referent jednak nie sprawdzałem dokładnie.

-Czy szyna pamięci 256 bit nie będzie wąskim gardłem? Np. taki HD 7970 ma szynę 384 bit.

Od razu mówię, że kartę chcę kupować w normalnym, fizycznym sklepie, który znajduje się w Polsce. Nie chcę kupować z evga.com ani innych takich rzeczy. Od razu także mówię, że nie mam zamiaru kupować radeonów. Jeżeli nie wersja 4/3 GB od evgi to biorę od asusa normalną wersję. Co o tym sądzicie, nada się?

Link to post
Share on other sites

Tą samą kartę znalazłem w saturionie, ale za 100zł mniej. Czy jest jakiś salon na terenie śląska (najlepiej w katowicach) czy tylko przez internet?

 

Gram w FHD Jednak u mnie jest ten problem, że ja kartę wymieniam dopiero gdy gry się ścinają jak gram na minimalnych wymaganiach (czyt. rzadko) więc im więcej pamięci tym lepiej, ponieważ dłużej karta posłuży.

Link to post
Share on other sites

Witaj też jestem ze śląska konkretnie z Rudy Śląskiej.

 

Od kiedy zamknęli Primakomp w Katowicach zakupów dokonuje jak to ująłeś fizycznie albo w Alsen albo właśnie w Komputroniku i ostatnio ProLine. Mają swoje stronki gdzie oglądasz, zamawiasz i odbierasz w sklepie :D

 

256 bit to dobra szyna, 2gb pamięci też spokojnie do full hd starczy ja na moim radeonie z 1gb gram na 1920x1080 na wysokich.

 

e;

Ja sądzę że wersja karty gtx670 z 2gb spokojnie jeden monitor w full hd pociągnie. Sam się przymierzam do tej grafiki i raczej nie będę celował w 3-4gb bo nie gram na 3 monitorach :)

Edytowane przez Wakinashi
Link to post
Share on other sites

Tak jednak celowałbym wyżej niż 2GB ponieważ tak jak pisałem najszybciej kartę będę wymieniał za 3-4lata jak ta już nie będzie wyrabiała. Co do sklepów to proline znałem już wcześniej (nawet już tam dwa komputery składałem) jednak nie mają wersji z 4Gb. Jakie macie opinie o tym chłodzeniu. Czytałem, że referenty bardzo dobrze wyszły w przypadku gtx 670/680. Wodować nie mam zamiaru.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...