Skocz do zawartości

Recommended Posts

Hahahah. W większych miastach w normalnych komisach z nowymi telefonami kupisz za mniej niż 1000zł. Proszę Cię... Mój telefon został kupiony w komisie (100000% nowy). Dziękuję..

 

Nowy za 1k w komisie :D ? Nie wiem czy chcesz sobie nabić posta czy za idiote robisz ale proszę cie... Oddając do komisu telefon na sprzedaż przykładowo chcesz do ręki 1k oni od tego odliczają % nie wiem ile to jest dokładnie ale chyba około 10% + ich marża za telefon czyli 100zł. 1000zł + 10%= 1100zł + 100 zł marzy lub nawet 150 zależy od wielkości komisu = 1250 + ODDAJĄC do komisu nie daje się CEN z allegro tylko ceny z przykładowo t-mobile gdzie telefon żeby kupić nowy trzeba wydać pewnie 1,8k więc spotkać NOWY telefon w komisie za taką cenę graniczy z CUDEM... Nigdy nie widziałem w komisie ogólnie takich telefonów powyżej wartości 700zł czyli 350 z allegro ;f bo nikt nie kupuje z komisów bo tam każde gó**o zatuszują. Skoro ''kupiłes nowy'' to sprawdz czy masz paragon a nie samą karte gwarancyjną, podpis, pieczątka, odbitka, kopie kupna, imei, bo pewnie czegoś poprostu nie masz :)

Link to post
Share on other sites

Nowy za 1k w komisie :D ? Nie wiem czy chcesz sobie nabić posta czy za idiote robisz ale proszę cie... Oddając do komisu telefon na sprzedaż przykładowo chcesz do ręki 1k oni od tego odliczają % nie wiem ile to jest dokładnie ale chyba około 10% + ich marża za telefon czyli 100zł. 1000zł + 10%= 1100zł + 100 zł marzy lub nawet 150 zależy od wielkości komisu = 1250 + ODDAJĄC do komisu nie daje się CEN z allegro tylko ceny z przykładowo t-mobile gdzie telefon żeby kupić nowy trzeba wydać pewnie 1,8k więc spotkać NOWY telefon w komisie za taką cenę graniczy z CUDEM... Nigdy nie widziałem w komisie ogólnie takich telefonów powyżej wartości 700zł czyli 350 z allegro ;f bo nikt nie kupuje z komisów bo tam każde gó**o zatuszują. Skoro ''kupiłes nowy'' to sprawdz czy masz paragon a nie samą karte gwarancyjną, podpis, pieczątka, odbitka, kopie kupna, imei, bo pewnie czegoś poprostu nie masz :)

 

Specjalnie dla Ciebie zrobię Ci zdjęcie fakturki albo paragonu.

A z resztą, to forum nie jest od kłócenia się tylko od pomagania. Kupiłem go za 970zł i nie kłamie. :)

Edytowane przez rastalok
Link to post
Share on other sites

Jeszcze się wstrzymam. Możliwe, że w tym tygodniu przejade się do Torunia odebrać prawie nowego Arca S za 670 zł więc bym się pobawił nim. Powstrzymaliście mnie od Sensation, (ten z Beats Audio wygląda bajecznie) więc będę czatował na allegro jak pojawi się jakaś okazja propo SGSII. Popatrze też na Xperie P bo S'ka jest trochę za droga. Jeśli chodzi o RAZR to też fajny sprzęt ale troche odstaje cenowo.

 

SGSII ma masakrycznie prawiczkową obudowe, wygląda jak biznesowy klocek i dlatego ode mnie ma to dużego minusa ale jeśli chodzi o działanie, wyswietlacz i bebechy to perfekcja. Najwyżej kupie szpraja i się go ładnie pomaluje %-) Ewentualnie znajde jakąś obudowe fajną

Link to post
Share on other sites

Jeszcze się wstrzymam. Możliwe, że w tym tygodniu przejade się do Torunia odebrać prawie nowego Arca S za 670 zł więc bym się pobawił nim. Powstrzymaliście mnie od Sensation, (ten z Beats Audio wygląda bajecznie) więc będę czatował na allegro jak pojawi się jakaś okazja propo SGSII. Popatrze też na Xperie P bo S'ka jest trochę za droga. Jeśli chodzi o RAZR to też fajny sprzęt ale troche odstaje cenowo. SGSII ma masakrycznie prawiczkową obudowe, wygląda jak biznesowy klocek i dlatego ode mnie ma to dużego minusa ale jeśli chodzi o działanie, wyswietlacz i bebechy to perfekcja. Najwyżej kupie szpraja i się go ładnie pomaluje %-) Ewentualnie znajde jakąś obudowe fajną

Tego Arc S'a mam umówionego już, także się pośpiesz. :D
Link to post
Share on other sites

Tego Arc S'a mam umówionego już, także się pośpiesz. :D

 

W takim razie jest Twój, mi się nie chce jechać taki kawał :P

 

Kupiłem bardzo tanio arc'a S i musze wam powiedzieć, że jestem MEGA zadowolony, ekran bardzo dobry, wygodnie mi się na nim pracuje, wszystko śmiga i huczy. Przez przypadek w licytacji wygrałem drugą sztuke więc mam na sprzedaż.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...