Skocz do zawartości

Zestawienie wydajności Battlefield 3


Recommended Posts

Dobra niech każdy daje testy może być i z multi i single jak ktoś chce się kłócić czy Nividia lepsza czy Amd ma testy w internecie zrobione w tym samym miejscu.Powtarzam tu chodzi o to aby osoba, która kupuje podobny pc wiedziała jak się gra na multi.I np: przez jeden mecz ma włączony fraps do mierzenia średniego fps i normalnie gramy.(Pod koniec meczu wrzucamy nasz średni fps)

Link to post
Share on other sites

Jeśli ktoś będzie robił test w SP, to wydaję mi się, że dobrą misją do testu będzie "Going hunting', 2 misja po strzale snajpera w jednego z naszych lub misja 5, która bodajże rozgrywa się gdzieś w Iranie czy coś takiego;D

I powtarzam po raz kolejny. Kto będzie się wyzywał, fanboyowal, pisał bezsensowne posty nie na temat, goodbye!

Ps. Można nawet by jakieś filmiki, albo screeny dodawać;P

Edytowane przez Blue AMD ATI Radeon
Link to post
Share on other sites

Jak się dogadacie gdzie robić testa to dajcie cynk do pierwszego posta

 

można zrobić inaczej ale trzeba zapisać gości do testa od nas wejdziemy na wolny pusty serwer i wtedy możemy zrobić test BAKROL nick

Edytowane przez rolandwally83
Link to post
Share on other sites
Gość Kotecek

Raz mierzyłem (gdzieś w kwietniu) różne rozdzielczości ale... TYLKO w single i scena była statyczna. Wybrałem takie ujęcie aby trochę bardziej obciążało sprzęt. Czemu tak? Bo chciałem sprawdzić jakie są różnice w poborze prądu więc nie chciałem zmiennych w teście. Podaje ustawienia na jakich grałem i jak to latało...

 

- Single, I etap w Bagdadzie, scena stayczna

- CPU - AMD Phenom II X4 955 - 3,2 GHz

- GPU - nVidia GeForce GTX 470 - 1,23 GB Vram - referencyjny Asus

- RAM - 16GB DDR3 1333MHz Goodram (4x4GB)

- stery... tu nie pamiętam... ostatnio robiłem na 302 czy jakoś tak z Vsync Adaptacyjnym a wcześniej a jakichś 280 coś tam... ładne kilka miesięcy temu.

- Framerate... i tu jest zonk, bo gram z Vsync czyli z ograniczeniem fpsów

- Vsync normalny 60Hz - 60fps :)

- Adaptative Vsync half reresch 60Hz - 30fps :) najlepszy wynalazek tego roku :)

- bez Vasync na CRT - z 75-85fps czyli wyżej niz wartości Vsync dla 60Hz

- Ustawienia standardowe... czyli pełne detale (bez AA, Aniso, PhysX, 3D) w 1024x768 w DX11. Tu wychodziło w zasadzie Ultra tylko AA i Aniso zdjęte. Do tego Vsync a potem jak się pjawilo w terach to Vsync Adaptacyjny do polowy odświeżania.

 

Dla porównania w 1920x1200 - 43fps. Ustawienia takie same.

 

W multi nie testowałem i testować nie będę już. To co chciałem sprawdzić czyli pobór prądu zależny od rozdzielczości i mniej więcej różnice w płynności sprawdziłem już.

 

Monitory z przed 10 lat macie? xD

Hm... w zasadzie to tak :)

- Samsung SyncMaster 152 - Spetember 2002

- Lite-On e1770NSL - October 2003

 

jak można jeszcze na 17" grać.

Bardzo przyjemnie :) Znaku zapytanie brakuje ;p

 

1920x1080 or no ballz

Spójrz na moja sygnaturkę :) Edytowane przez krolik_beny
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...