Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, z gory przepraszam jezeli byl taki temat ale nigdzie nie moglem sie go doszukac :) Mianowicie czy Asrock B75 Pro3 bedzie dobrym rozwiazaniem do core i3 2120 z pozniejasz wyimana na cos pokroju core i5/i7 z mocnym OC ? Jezeli nie to czy mozecie polecic jakas plytke ktora sprawdzi sie do core i3 a w przyszlosci bedzie mozna do niej wsadzic core i5/i7 i mocno podkrecic.

Link to post
Share on other sites

Tak. Ewentualnie MSI Z77A-G43. W sumie według mnie MSI będzie lepszym wyborem ze względu na najnowszy chipset, lepszą gwarancje i chyba jednak lepszą jakość wykonania. A do OC wystarczy spokojnie, oczywiście jeśli nie mówimy o jakichś 5GHz na i5 :P, ale do 4GHz spokojnie da radę

Link to post
Share on other sites

ASRock P67 Pro3 ma lepszą sekcję zasilania, więc jest możliwe bardziej ekstremalne podkręcanie, niż na MSI, ale wątpię, żebyś kiedykolwiek wykorzystał maksymalny potencjał Asrock. MSI do zwykłego OC nada się tak samo dobrze, jak ASRock. No i ma nowszy chipset ze zintegrowaną grafiką (zawsze może się przydać) i lepszą gwarancję na 3 lata.

Edytowane przez pianista47
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok dzieki za odp chyba ja wezme :) Mam jescze jedno pytanie ale nie wiem gdzie mam je zadac a Ty widze jestes obeznany wiec pozwole sie Ciebie zapytac :P Mianowicie jaki zasilacz dobrac do core i3 2120 tej plytki msi i karty hd 6850 (chcialbym abys doradzil cos dobrego w miare niskiej cenie)

Link to post
Share on other sites

Myślę, że markowy zasilacz o mocy 450W spokojnie wystarczy. http://www.morele.net/zasilacz-enermax-enp450agt-414122/ Będzie jeszcze spory zapas mocy, co jest ważną rzeczą.

 

Jednak jeśli możesz wydać 40zł więcej, to kup ten zasilacz: http://www.morele.net/zasilacz-xfx-atx-core-450w-120mm-80-sli-psu-p1-450s-x2b9-419031/ Ma więcej mocy na lini 12V, co jest ważne. A ten model, bardzo znany i ceniony, wydaje się być bardziej pewny.

Edytowane przez pianista47
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...