Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

Nie chcesz nie wież, ale takie są fakty.


 

 

Właśnie przede wszystkim szfankuje w nim regulacja napięć i za wysokie wartości szumów. Coś co w tej cenie nie powinno występować.


 

 

Aczkolwiek nie czaje troche gwarancji tych adat sklep daje 36 miesiecy ale one chyba mają dożywotnią producencką tylko jaki jest posrednik tego na polskę ?!
Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Tesselacja sporo je na najwyzszej na normal prawie bez roznicy na wysokiej troche czuc ze obciaza karte bynajmniej u mnie :D

Żaden ort, ale "bynajmniej" to jakaś zaraza...

Edytowane przez natsu
Link to post
Share on other sites
Asus i Msi podpadli mi bo robią dużą ilość faz w sekcji cpu za to słabej jakości a asus dodatkowo oszukuje klientów bo dzieli z 8/4. Pamiętasz płyty DFI ? miały tych faz mało ale jak pożądne,fantastyczne osiągi....spadek napięcia.

MASLO19 : (23 maj 2013 - 17:11) nawet nadawany w 3d jest słaby .... a jak z bluray włączysz to paczały bolą nie da się tego zniwelować to nic innego jak oszustwo muzgu i każdy inaczej to znosi mnie łeb boli;p

Edytowane przez blacklizard
Link to post
Share on other sites

Witam, potrzebuję wybrać laptop w sklepie Euro. 

http://www.euro.com.pl/

 

Interesuje mnie tylko sprzedasz ratalna, (na raty 0%!!!, bo są też inne!), drogą internetową lub w Słupsku i Koszalinie. 

 

Cena do 2000 zł.

Matryca min.15,6.

 

-Przeznaczony do multimediów, tj. oglądanie filmów, Video Chat (dlatego musi być z kamerką!); 

Nie koniecznie ma być przeznaczony do gier, ale jeżeli dałoby się na nim uruchomić jakieś starsze produkcję, to nie będę narzekał :)

 

-Używany będzie głównie w domu.

 

-Chciałbym by posiadał wbudowaną stacje dysków.

 

-Najlepiej to bez Windowsa. Bo srogo trzeba dopłacać.

 

 

Dziękuję jeżeli ktoś zechcę pomóc w wyborze.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...