Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

  

4 godziny temu, Oliju555 napisał:

Witam serdecznie mam kłopot z wyborem procesora zastanawiam się na i3 10100f lub i5 9400f i teraz pytanie do was który procesor będzie lepszym wyborem będę go używał do grania w m.in. batllefront II (w którym najprawdopodobniej przez mojego już starego FX 6300ładowanie gry trwa bardzo długo  ) jak i programuje możecie również pisać inne propozycje procesorów gdyż muj budżet na procek,ram, płytę główną to około 1000zł ( kupuję używane części dlatego tak dosyć  mało)

 

  • Lubię to 1
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Może nie de facto ortografia, ale ze względu na "inwencję" wrzucę:

 

Cytat

No zmienil rozdzielczosc z 1440x900 na 1024x7iles tam no ten tego

 

Cała treść pierwszego posta z tematu "Monitor sam z siebie zmienil rozdzielczosc"

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.07.2021 o 12:00, olo163 napisał:

Obok łózka pewnie będzie denerwowała, ale to zależy mój znajomy może spać jak somsiad wiertarką dziury robi.

To zależy od konkretnego modelu, temp na zewnątrz, wielkości i wysokości pomieszczenia i wielu innych czynników - wg mnie jak nawet zbije do 22 to na dłuższą metę będzie przyjemnie do siedzenia/spania

 

Patrząc na pisaninę na boxie, to już nie wiem, czy to specjalnie, czy jednak ort.....

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

  

5 godzin temu, PatrycjaHotala napisał:

Dobry wieczór, chciała bym kupić

 

2 godziny temu, PatrycjaHotala napisał:

o była, by platforma AMD - nie wiem jedynie, która płyta była, by w

 

To że "byłaby" piszemy razem to jedno, ale pierwszy raz widzę żeby ktoś jeszcze przecinek pomiędzy dawał :D

  • Haha 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...