Skocz do zawartości

Moja i Twoja ortografia...


Recommended Posts

 

 

oswietlenie z wnetrza daje fajny efekt przez okrogle kamki wentyli
 

 

Jedno co mnie irytuje to plastyku na zatokach mash w ksztalcie litery "X"

 

pleksę

 

 

pleksy
 

 

 

Wreszcie helix b62c grają jak bym tego oczekiwał
 

 

 

myślę że przydała by się blaszka na górę klatki
 

 

 

czy  kontatybilne bedzie połaczenie ze soba 2 kosci 2 (2x2gb ddr2 1066mhz + 2x2gb ddr3 1333mhz)
 

 

 

zamontuje na goracy klej, narazie a dyski.
 

 

 

spełnia wszystkie moje wymagania puki co
 
  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

SKEEPER46 zadając sobie trud wyłapania prawdopodobnie jednego, jedynego mojego błędu na tym Forum zwróciłeś może uwagę, że tak właściwie ich nie popełniam? Każdemu zdarzy się wpadka, nie każdy jest rześki w godzinach nocnych, a poza tym na innych forach można edytować i poprawić swój post. Na tym Forum następnego dnia już jest pozamiatane, bo edytować się nie da...

 

Nie rozumiem takiego przyganiania, skoro w Twoich postach rażących błędów również jest sporo - "źdźbło w oku bliźniego widzisz, a belki w swoim nie dostrzegasz" :)

 

Cholernie niedoceniony pozdrawiam :)

 

Rozumiem - ściganie analfabetyzmu internetowego to zacna praca, ale należy pamiętać o wodzie sodowej...

Jako były i aktualny moderator i admin kilku For internetowych potrafię zachować jakiś dystans do samego siebie...

Edytowane przez TMStoke
Link to post
Share on other sites

 

 

Nie rozumiem takiego przyganiania, skoro w Twoich postach rażących błędów również jest sporo

 

Więc rozwiązanie jest proste - jeżeli Skeep zrobi byka, po prostu wrzuć go tutaj. Myślę że nikt za złe Ci tego mieć nie będzie :P  

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Koledzy rozumiem, nawet jak najbardziej popieram "Bykom stop". Tylko tutaj doszło do tego, że myślicie iż możecie "rzucać kamieniami bo jesteście bez winy"... A to - przy takim podejściu ani nie zwiększa poziomu Forum, ani spowoduje wzrostu ruchu na nim.

 

Również dziękuję - to wszystko, co miałem do powiedzenia na ten temat :)

Link to post
Share on other sites

Uwierz mi bardziej wkurzałaby nadinterpretacja niż zwrócenie mi uwagi. Dlaczego? Bo w życiu w sieci nie znajdziesz mojej wypowiedzi typu

jestem tak doskonały, że kto śmiał wstawić tu mój post

 

Ale nie wkurza - nie ten wiek :)

Nie jest to płacz, czy błazenada - próbuję tylko zrozumieć to wywyższanie się nad kimś, kto / komu:

 

• raz w życiu zrobił błąd

• nie dane mu było się poprawić, gdyż na tym Forum nie ma możliwości edytowania własnego postu po upływie doby. Co z resztą nie jest zgodne z prawem. Jako autor postu tylko ja posiadam prawa autorskie do niego - nie widnieje w Regulaminie żaden zapis, że zrzekam się tego prawa na rzecz Forum. Tak więc Użytkownik Forum ma prawo do usunięcia i edycji swoich treści - ale nie prawie mowa :)

 

 

Ja mogę. 

Nie za bardzo rozumiem jak odnieść się do Twojej wypowiedzi :)

 

Jak to się mówi. "Polska języka - trudna języka". W takim niestety kraju żyjemy i "taki mamy klimat".

Tak się składa, że nie mieszkam w Polsce kolego i biegle posługuję się polskim, angielskim i niemieckim w mowie, piśmie i czytaniu :) I pomimo używania aż trzech języków na raz uważam się za dość dobrego z ortografii - i nie lubię być wytykany gdy raz w życiu się potknę. Co innego zwrócenie uwagi przez osobę, która zauważyła mój błąd - co innego osadzenie "na witrynie" by zwiększyć własną samoocenę :)

Link to post
Share on other sites

No widzisz, tylko nikt nie zwiększa tutaj swojej samooceny, a jedynie delikatnie zwraca uwagę na to czego robić się nie powinno.

Cieszy nas również, iż jesteś takim poliglotą, ale weź pod uwagę jedną drobną sprawę.

Skoro biegle posługujesz się j. polskim; angielski; niemieckim, to prędzej

 

 

nie każdy jest rześki w godzinach nocnych

 

trafiłbyś w 'p' albo 'i', a nie 'u'. Wtedy mielibyśmy zwyczajną literówkę jaka może każdemu się zdarzyć, a nie babola ortograficznego w postaci "puki".

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...